На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Останні новини


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Останні новини

Круглий стіл щодо реформи системи технічного регулювання

21 вересня European Business Association провела круглий стіл, присв’ячений реформі технічного регулювання, в якому взяли участь Дмитро Сазонов — виконуючий обов’язки генерального директора Національного органу стандартизації та Максим Нефьодов — заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Максим Нефьодов зазначив, що реформа системи технічного регулювання має велике значення як для бізнесу, так і для окремих споживачів. Ключовими принципами реформи є прозорість, відкриті відносини з бізнесом і якісний сервіс.

Дмитро Сазонов акцентував увагу на досягненнях у сфері стандартизації, діяльності технічних комітетів стандартизації, виконанні плану гармонізації стандартів.

«Для спрощення продажу стандартів був створений онлайн-магазин, то ж замовити стандарт тепер можна в декілька кліків. Наше підприємство є офіційним представником міжнародної організації зі стандартизації ISO та єдиним офіційним розповсюджувач серед підприємств України електронних та паперових копій міжнародних стандартів. Але головне наше завдання — залучити бізнес і галузевих експертів до спільної роботи» — підкреслив Дмитро Сазонов.

Особливу увагу було приділено обговоренню практичних та проблемних питань застосування технічних регламентів в Україні.

Дякуємо European Business Association за організацію круглого столу!


Фотозвіт >>

22.09.2016 р.

До уваги користувачів нормативних документів!

Повідомляємо, що додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:

№ п/п

Позначення документу

Повна назва документу

1

ДСТУ 7649:2014

Жири тваринні та рослинні й олії. Метод визначання епоксидного числа

2

ДСТУ EN ISO 11148-11:2014

Ручні неелектрифіковані механізовані інструменти. Вимоги щодо безпеки. Частина 11. Інструменти вирубні та ножиці

3

ДСТУ EN 13832-2:2014

Взуття для захисту від хімікатів. Частина 2. Вимоги до взуття, тривкого до впливу хімікатів у лабораторних умовах

4

ДСТУ EN 61199:2014

Лампи люмінесцентні одноцокольні. Вимоги щодо безпеки

5

ДСТУ EN 872:2013

Якість води. Визначення вмісту завислих твердих частинок методом фільтрування через фільтри зі скловолокна

6

ДСТУ EN 60400:2014

Патрони для трубчастих люмінесцентних ламп і стартероутримувачі

7

ДСТУ EN 10149-3:2009

Вироби зі сталі з високою границею плинності плоскі гарячекатані для холодного формозмінювання. Частина 3. Умови постачання нормалізованих або після нормалізувального прокатування сталей

8

ДСТУ EN 12266-2:2009

Арматура трубопровідна промислова. Випробування. Частина 2. Методи випробування та критерії приймання. Додаткові вимоги

9

ДСТУ IEC 61000-3-8:2010

Електромагнітна сумісність. Частина 3-8. Норми. Передавання сигналів по низьковольтних електричних мережах. Рівні емісії, смуги частот і рівні електромагнітних завад

10

ДСТУ ISO 5826:2010

Устатковання для контактного зварювання. Трансформатори. Загальні технічні вимоги

11

ДСТУ ISO 8676:2009

Гвинти з шестигранною головкою з метричною наріззю та дрібним кроком. Класи точності А і В. Технічні вимоги

12

ДСТУ EN 41003:2014

Обладнання, яке підключають до телекомунікаційних мереж та/або кабельних розподільчих систем. Додаткові вимоги щодо безпеки

13

ДСТУ EN 1561:2010

Литво. Сірий чавун. Технічні умови


Ці нормативні документи вже доступні для придбання як в електронному вигляді так і на паперових носіях.Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Дякуємо за співпрацю!

07.09.2016 р.

До уваги користувачів нормативних документів!

Повідомляємо, що у серпні 2016 року, додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:

ДСТУ ISO 8128-1:2014. Сік яблучний, концентрати соків яблук і напої, що містять сік яблука. Визначання вмісту патуліну. Частина 1. Метод з використанням високороздільної рідинної хроматографії.

ДСТУ ISO 8128-2:2014. Сік яблучний, концентрати соків яблук і напої, що містять сік яблука. Визначання вмісту патуліну. Частина 2. Метод з використанням тонкошарової хроматографії.

ДСТУ EN 14620-4:2014. Проектування та спорудження на місці встановлення вертикальних циліндричних сталевих резервуарів із пласким дном  для зберігання охолоджених скраплених газів за робочої температури від 0 °С до мінус 165 °С. Частина 4. Ізоляційні елементи.

ДСТУ EN 14620-5:2014. Проектування та спорудження на місці встановлення вертикальних циліндричних сталевих резервуарів із пласким дном для зберігання охолоджених скраплених газів за робочої температури від 0 °С до мінус 165 °С. Частина 5. Випробування, осушення, продування та охолодження.

ДСТУ ISO 4224:2008. Повітря атмосферне. Визначення оксиду вуглецю. Метод інфрачервоного розсіювання.

ДСТУ ISO 7043:2009. Гайки шестигранні самостопорні зі скошеним буртом (з неметалевим укладнем). Класи точності А і В. Технічні вимоги.

ДСТУ ISO 9845-1:2010. Енергія сонячна. Стандартний спектральний розподіл потоку сонячного випромінення на поверхні землі за різних умов надходження. Частина 1. Пряме нормальне та півсферичне випромінення для повітряної маси 1,5.

ДСТУ ISO 11056:2014. Дослідження сенсорне. Методологія. Метод оцінювання значень.

ДСТУ ISO 21528-2:2014. Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Горизонтальний метод виявлення та підрахування ентеробактерій (Enterobacteriaceae). Частина 2. Метод підрахування колоній.

ДСТУ ISO 5173:2009. Випробування зварних з’єднань металевих матеріалів руйнівні. Випробування на згин.

ДСТУ ISO 6493:2008. Корми для тварин. Визначення вмісту крохмалю поляриметричним методом.

ДСТУ ISO 11037:2014. Дослідження сенсорне. Настанови щодо оцінки кольору продуктів.

ДСТУ ISO 12080-2:2009. Молоко знежирене сухе. Визначення вмісту вітаміну А. Частина 2. Метод з використанням високоефективної рідинної хроматографії.

ДСТУ ISO 14892/IDF 177:2009. Молоко знежирене сухе. Визначення вмісту вітаміну D методом високоефективної рідинної хроматографії.

ДСТУ ISO 13628-2:2014. Нафтова і газова промисловість. Проектування та експлуатування систем підводного видобування. Частина 2. Системи гнучких труб багатошарової структури без сполучених шарів для підводного і морського застосування.

ДСТУ OIML R 66:2009. Прилади для вимірювання довжини. Загальні технічні вимоги.

Ці нормативні документи вже доступні для придбання як електронному вигляді так і на паперових носіях. Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів  і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

Дякуємо за співпрацю!

12.08.2016 р.

«InCo Forum»: міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації

Image

«InCo Forum»: міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації,
11-13 жовтня, ВЦ «Козак-Палац», м. Запоріжжя

11-13 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя) відбудеться міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації — «InCo Forum».

Захід ініційований Запорізькою торгово-промисловою палатою, Запорізькою ОДА, Торгово-промисловою палатою України та є логічним продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України.

Мета Форуму: представлення ключових змін у питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі та кооперації з регіонами України в умовах дії Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Одними із ключових блоків форуму визначено панельні дискусії на теми «Міжнародна кооперація», «Інструменти підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності», «Розширення географії експорту українських компаній» за участю представників дипломатичних місій, законодавчої та виконавчої влади України, місцевого самоврядування, міжнародних галузевих асоціацій, представників вітчизняного та зарубіжного бізнесу.

Ефективності обговорення сприятиме також галузева спрямованість дискусій: у фокусі уваги будуть металургія, машинобудування, енергетика, сільське господарство.

Серед експертів заходу — віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, виконуючий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак. Дослідження та прогнози Інституту економіки та прогнозування НАН України представлять наукові співробітники Тамара Осташко та Віталій Венгер. 

Представники бізнесу також зможуть поспілкуватися з експертами представництва ЄС в Україні, представниками Канадсько-Української торгової палати, міжнародних проектів «ПРОМІС» (Канада), «GIZ» (Німеччина), ПРООН, які вже підтвердили участь у Форумі.

Реалізація цього проекту буде сприяти розширенню  міжнародного співробітництва  та зміцненню інвестиційного іміджу України.

Оргкомітет Форуму: Запорізька торгово-промислова палата, тел.: +38 (061) 213-50-26, email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , www.ziif.in.ua

Національний орган стандартизації підтримує ініціативу проведення Форуму та приєднується до його співорганізації.

11.08.2016 р.

До уваги користувачів нормативних документів!

 Повідомляємо, що у липні 2016 року, додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:  

Позначення документа

Повна назва документа

ДСТУ ISO 14501/IDF 171:2009

Молоко та молочний порошок. Визначення вмісту афлатоксину М1. Очищення методом імуноафінної хроматографії та визначення методом високоефективної рідинної хроматографії

ДСТУ ISO 13875/IDF 178:2009

Молоко. Визначення вмісту β-лактоглобуліну, розчинного в кислоті методом високоефективної рідинної хроматографії з оберненою фазою

ДСТУ ISO 7996:2014

Повітря атмосферне. Визначення масової концентрації оксидів азоту. Метод хемілюмінесценції

ДСТУ ISO 17604:2014

Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Відбирання проб із туш тварин для мікробіологічного аналізу

ДСТУ-Н CODEX STAN 33:2014

Олія маслинова першого пресування, рафінована та рафінована маслинова олія з макухи. Основні показники

ДСТУ EN 12014-7:2014

Продукти харчові. Визначення вмісту нітратів і/або нітритів. Частина 7. Метод безперервного потоку для визначення вмісту нітратів в овочах та овочевих продуктах після відновлення кадмію

ДСТУ EN 61347-2-8:2014

Пристрої керування лампами. Частина 2-8. Додаткові вимоги до пускорегулювальних пристроїв для люмінесцентних ламп

ДСТУ ISO 7041:2009

Гайки шестигранні самостопорні (з неметалевим укладнем) типу 2. Класи міцності 9 і 12. Технічні вимоги

ДСТУ ISO 8069/IDF 69:2014

Молоко сухе. Визначення вмісту молочної кислоти та лактатів

ДСТУ ISO 21871:2014

Мікробіологія харчових продуктів та кормів для тварин. Горизонтальний метод визначання малої кількості ймовірної Bacilluscereus. Метод підраховування та виявляння найімовірнішої кількості

ДСТУ EN 60601-2-49:2015

Вироби медичні електричні. Частина 2-49. Додаткові вимоги щодо безпеки багатофункційного обладнання для контролювання стану пацієнта

Ці нормативні документи вже доступні для придбання в електронному вигляді на сайті нашого інтернет-магазину shop.uas.org.ua, де ви можете придбати офіційні електронні копії нормативних документів самостійно. Також є можливість замовити стандарти на паперових носіях. Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

27.07.2016 р.

Новий бренд органу стандартизації

Image

Максим Нефьодов: Новий бренд органу стандартизації — це не просто красива обгортка, це свідчення докорінних змін у роботі в нових, сучасних підходах 

26 липня в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція, присвячена стану реформи системи технічного регулювання і ребрендингу Національного органу стандартизації.

Ключовими принципами реформи системи технічного регулювання і стандартизації є прозорість, відкриті відносини з бізнесом і якісний сервіс. За останні півтора роки реформа системи технічного регулювання досягла значних результатів. Були затверджені базові Закони і підзаконні акти, був здійснений перехід від обов'язкової сертифікації пост-радянського зразка до європейської системи оцінки відповідності техрегламентам, було скасовано понад 15000 радянських стандартів. 

«Реформа системи технічного регулювання має велике значення як для бізнесу, так і для окремих споживачів. Ми переходимо від застарілої системи контрою якості до сучасної гнучкої системи управління ризиками, — підкреслив Максим Нефьодов.

Директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонід Віткін зазначив, що в рамках реформи було прийнято 5283 стандартів та змін до них, з яких 4968 — гармонізовано з європейськими та міжнародними. Прийнято 47 технічних регламентів із пріоритетних згідно угоди про асоціацію. Схвалено Стратегію розвитку системи технічного регулювання на період до 2020 року. «Наше мета — визнання української системи технічного регулювання на європейському і міжнародному рівні», зазначив Леонід Віткін.

В. о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Дмитро Сазонов наголосив на зміні бренду підприємства — Українське Агенство зі Стандартизації (UAS). «Ми докорінно змінили принципи органу стандартизації, повернувшись обличчям до бізнесу. А головне — почали надавати послуги сучасного рівня. Для спрощення продажу стандартів був створений онлайн-магазин, то ж замовити стандарт тепер можна в декілька кліків. Ми міняємося, і зміна бренду — один з доказів цього», підкреслив Дмитро Сазонов.

З презентацією щодо стану реформи системи технічного регулювання можна ознайомитись за посиланням.  

Детальніше на сайті Українського кризового медіа-центру.

26.07.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 15 - 21 з 308
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  5 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907