На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Останні новини


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Останні новини

Пропозиція оренди розміщення закладу громадського харчування за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2

ДП "УкрНДНЦ" пропонує частину приміщень за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2 для передачі в оренду для розміщення закладу громадського харчування. 

Контактні телефони:

+38 (044) 450-74-47 

+38 (044) 409-21-68 


Примітка: Передача в оренду здійснюється у порядку, передбаченому чинним законодавством для оренди державного та комунального майна, в т.ч. за погодженням з профільним міністерством.

10.05.2016 р.

Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з питань застосування стандартів, у тому числі в зв’язку зі скасуванням у 2015 році міждержавних стандартів (ГОСТ)


— Чи можна виробникам користуватися скасованими ГОСТ?

— Що робити, якщо вимоги прийнятих на заміну ГОСТ стандартів нижчі, ніж були у скасованому? Чи варто знижувати якість?

— Який із стандартів вважати обов'язковим?

— Якими нормативними документами слід користуватись, якщо певний ГОСТ скасовано?

— Що робити, якщо не має стандарту на заміну скасованого ГОСТ?

Усі відповіді можна отримати із роз’яснення  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

21.04.2016 р.

Обмін досвідом у сфері стандартизації, сертифікації та міжнародного співробітництва


Національний орган стандартизації розпочав триденний семінар (12-14 квітня) з експертами Турецького інституту стандартів (TSE) (Кюршат Йилмаз, Ченгіз Батигюн, Байрам Селам) щодо обміну досвідом в сфері стандартизації, сертифікації та міжнародного співробітництва.

Семінар відкрили директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Леонід Віткін та виконуючий обов’язки генерального директора ДП «УкрНДНЦ»Дмитро Сазонов.

В ході роботи семінару будуть розглянуті наступні питання:

— Cистема стандартизації TSE та міжнародне співробітництво (координація роботи технічних комітетів (ТК) та практика ведення секретаріатів ТК, практика залучення зацікавлених сторін до розроблення стандартів, способи залучення бізнесу до участі в ТК, досвід продажу стандартів, ІТ системи в TSE, процедура скасування нормативних документів, механізм розповсюдження стандартів та послуг стандартизації);

— Міжнародна сертифікація (система оцінки відповідності Туреччини, досвід співробітництва TSE з IQNet, досвід TSE з сертифікації систем енергетичного менеджменту відповідно до вимог ISO 50001, сертифікація персоналу, досвід TSE в CE Marking, досвід випробувальних лабораторій TSE у випробуванні продукції відповідно до вимог Директив Європейського Союзу);

— Міжрегіональне співробітництво в рамках IRSA – MAC та співпраця між TSE та Національним органом стандартизації України. Фотозвіт >>

12.04.2016 р.

Круглий стіл «Стратегія розвитку системи технічного регулювання»

Максим Нефьодов: Реформа системи технічного регулювання допоможе українським компаніям знаходити нові ринки збуту

11 квітня 2016 року в приміщенні Національного органу стандартизації пройшов круглий стіл «Стратегія розвитку системи технічного регулювання» під головуванням заступника міністра  економічного розвитку і торгівлі України Максима Нефьодова, який акцентував увагу на реформах, що відбулися  у сфері технічного регулювання останнім часом.

У заході взяли участь фахівці Мінекономрозвитку, представники установ, підприємств, організацій та асоціацій, які здійснюють свою діяльність у сфері технічного регулювання, стандартизації, оцінки відповідності та метрології. Директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонід Віткін зосередив увагу присутніх на досягненнях  у сфері технічного регулювання. Дмитро Сазонов, в.о. генерального директора ДП «УкрНДНЦ», наголосив на стратегії розвитку Національного органу стандартизації на 2016 рік, як європейського органу стандартизації. Також активно долучилися до обговорення питань круглого столу Олег Назаренко — генеральний директор Всеукраїнської асоціації автомобільних імпортерів і дилерів, Анатолій Пушкар — президент Української асоціації «Укрелектрокабель», представники асоціації «Укрцемент» Сергій Мозговий та Людмила Кріпка, Віктор Ример — перший заступник генерального директора ДП «Укрметртестстандарт» та багато інших. Присутні зазначили про важливість таких зустрічей, представників влади та бізнесу. Фотозвіт >>

10.04.2016 р.

ProZorro

Національний орган стандартизації прийняв участь в електронних закупівлях за допомогою системи ProZorro, яку проводила військова частина А2641 на електронному майданчику «Держзакупівлі. Онлайн», «Консультаційні послуги з питань оцінювання» (виконання робіт з перевірки та ведення справ проектів нормативних документів методом «Підтвердження» — 42 стандарти).

В планах Національного органу стандартизації в 2016 році повністю перейти на електронні закупівлі, як за власні кошти так і за бюджетні, що дозволить заощадить підприємству значні кошти.

10.04.2016 р.

Звіт діяльності за 2015 рік

Шановні колеги! Національний орган стандартизації оприлюднює звіт своєї діяльності за 2015 рік . В цьому звіті Ви можете ознайомитися з інформацією стосовно напрямків діяльності  Національного органу стандартизації, кількості прийнятих стандартів, інформацією стосовно діяльності Національного фонду нормативних документів, міжнародної співпраці, фінансових показників, інформацією щодо дільності технічних комітетів стандартизації, з основними подіями, які відбулись у сфері стандартизації протягом 2015 року тощо.

01.04.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 35 з 308
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  6 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907