На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Останні новини


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Останні новини

Засідання Національної конкурсної комісії щодо Премії СНД

Image21 грудня 2006 року у Держспоживстандарті України відбулося засідання Національної конкурсної комісії (НКК) щодо проведення національного етапу конкурсу на здобуття Премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг (далі – Конкурс). До складу НКК входять провідні фахівці Держспоживстандарту, Мінекономіки, Держпідприємництва, Мінфіну, Мінагрополітики, представники інших центральних органів виконавчої влади та громадськості.

Під час заходу йшлося про хід проведення національного етапу Конкурсу, серед іншого, зокрема, зазначалося, що цього року участь у Конкурсі взяли підприємства з усіх регіонів України. Детальніше...

22.12.2006 р.

Всеукраїнська конференція «СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОВКІЛЛЯМ, ЕКОЛОГІЧНА СИСТЕМА ТА АУДИТ»

20-21 грудня 2006р. в Торгово-промисловій палаті України відбувається Всеукраїнська конференція «СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ ДОВКІЛЛЯМ, ЕКОЛОГІЧНА СИСТЕМА ТА АУДИТ».

В рамках проведення конференції:

20 грудня 2006р.:

— Пленарне засідання.

— Урочисте нагородження переможців V Всеукраїнського конкурсу.

— «Екологічна якість та безпека».

— Сесія 1. Екологічний менеджмент та аудит.

21 грудня 2006р.:

— Сесія 2. Технічне регулювання у сфері охорони довкілля та сертифікації.

— Презентація ІІІ Всеукраїнського проекту «Екологія та природні багатства України».

Організатори:

Міністерство охорони навколишнього природного середовища України;

Торгово-промислова палата України;

Державний екологічний інститут Мінприроди України;

Українській центр екологічного аудиту та страхування ;

Українське товариство якості;

Всеукраїнська громадська організація «Жива планета».

У Всеукраїнській конференції приймали участь ЖАРКОВ Юрій Васильович заступник Голови Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики, Заклецький Анатолій Володимирович директор Інституту управління якістю та навколишнім середовищем ДП «УкрНДНЦ».Фото з конференції дивіться далі за посиланням. Детальніше...

21.12.2006 р.

Рішення наради з технічними комітетами стандартизації агропромислового і паливно-енергетичного комплексів, сфери хімічних технологій та енергозбереження

19 грудня 2006 р. м. Київ

Нарада керівників технічних комітетів стандартизації (ТК) агропромислового і паливно-енергетичного комплексів, сфери хімічних технологій та енергозбереження, фахівців відповідних центральних органів виконавчої влади, наукових і державних центрів стандартизації, метрології і сертифікації Держспоживстандарту України, розглянула проблемні питання ТК, поточний стан і перспективи розвитку стандартизації та ухвалила таке рішення:

1. Підтримати ініціативу Держспоживстандарту України щодо проведення секторальної наради з ТК, сфери діяльності яких відносяться до споріднених галузей, спільно з представниками центральних органів виконавчої влади, промисловості та бізнесу. Керівникам ТК та відповідальним секретарям брати участь у секторальних нарадах, залучаючи до участі відповідні асоціації та об'єднання виробників.

Рекомендувати центральним органам виконавчої влади в подальшому підвищити рівень представництва на нарадах з ТК, активніше розробляти узгоджені з Держспоживстандартом України заходи стосовно реалізації державної політики з питань стандартизації у закріплених за ними сферах діяльності.

2. Визнати, що перспективи розвитку національної стандартизації та покращення її ринкової відповідності суттєво залежать від співпраці ТК з виробниками і бізнесом в цілому, рівень якої наразі недостатній.

Головам і відповідальним секретарям ТК активізувати діяльність ТК, залучаючи асоціації й об'єднання виробників, великі, малі та середні підприємства до фінансування й участі у розробленні національних стандартів, охоплюючи гармонізовані, шляхом вивчення потреб підприємств у стандартах, актуалізації чинних нормативних документів (НД), інформування про міжнародні документи, наявні можливості ТК у створенні НД.

3. Визнати, що застосування процедур тендерних закупівель до науково-дослідних робіт із стандартизації не забезпечує реалізацію потенціалу суб’єктів стандартизації, досягнення показників, встановлених урядовими документами стосовно прийняття стандартів та покращення якості нормативних документів.

4. Рекомендувати Держспоживстандарту України, Мінпромполітики України, Мінагрополітики України, Мінпаливенерго Мінвуглепрому України, Міністерству освіти і науки України, Національній Академії наук України, яким виділяються кошти Державного бюджету України на науково-дослідні роботи із стандартизації та сертифікації, а також на проведення науково-технічної політики у закріплених сферах, зосередити увагу на забезпеченні фінансування та реалізації "Державної програми стандартизації на 2006-2010 роки", виконання "Програми перегляду чинних в Україні міждержавних стандартів (ГОСТ), розроблених до 1992 р., та приведення їх у відповідність до Угоди про технічні бар’єри у торгівлі Світової організації торгівлі", затвердженої наказом Держспоживстандарту України від 13 березня 2006 р. № 77, узгодженому і послідовному залученні ТК до планування та виконання робіт відповідно до основоположних стандартів національної системи стандартизації.

При цьому першочергово впроваджувати та фінансувати розроблення гармонізованих стандартів, дотримання вимог яких сприймається як підтвердження виконання норм технічних регламентів або які застосовують у традиційних чи перспективних сферах торговельних відносин України.

5. Рекомендувати Мінпромполітики України, Мінагрополітики України, Міносвіти і науки України, Міністерству охорони здоров’я України, Мінпаливенерго України спільно з Держспоживстандартом України вжити заходів щодо активізації діяльності з розроблення національних стандартів ТК 19, 41, 50, 51, 53, 74, 111, 113, 114, 124, 126, 133, 138, 153, 154.

6. Рекомендувати Держспоживстандарту України спільно з Мінпромполітики вирішити питання щодо передання ведення секретаріату іншій організації ТК 52 або його ліквідацію з переданням закріпленої сфери діяльності спорідненому ТК.

7. Звернути увагу ТК 18, 23, 24, 37, 41, 50, 79, 86, 111, 113, 126, 132, 133 на своєчасність надання щорічних звітів відповідно до вимог Типового положення про ТК.

8. Рекомендувати ТК 48, 50, 52, 53, 64, 92, 113, 124, 126, 133 до кінця 2006 р. подати на перереєстрацію положення про ТК.

9. Рекомендувати Держспоживстандарту України спільно з Національною Академією наук України розглянути питання щодо включення до підкомітету ТК 48 «Сонячна енергетика» сфери діяльності ТК 126 «Сонячна енергетика» з ліквідацією останнього.

10.Держспоживстандарту України спільно з Мінагрополітики вирішити питання щодо об’єднання ТК 41, що фактично припинив діяльність, з ТК 153, діяльність якого проводиться з порушеннями, в один ТК з переданням функцій ведення секретаріату іншій організації, спроможній забезпечити його ефективну та конструктивну роботу.

11.Визнати за доцільне проведення ТК спільно з підприємствами, науковими і державними центрами стандартизації, метрології і сертифікації Держспоживстандарту України аналізу можливих наслідків впровадження гармонізованих міжнародних і європейських стандартів, спроможності підприємств виконувати встановлені в цих стандартах вимоги, насамперед стосовно методів випробувань. Інформацію з проблемних питань надати відповідним центральним органам виконавчої влади.

12.Вважати наразі актуальними такі напрямки діяльності ТК:

- ретельна підготовка пропозицій до плану стандартизації з використанням інформаційних ресурсів, каталогів нормативних документів тощо, з метою забезпечення системності стандартизації, уникнення дублювання позицій та включення до плану малоактуальних розробок;

- розроблення та перегляд стандартів, що відносяться лише до їхньої сфери діяльності;

- створення робочих програм і бізнес-планів діяльності національних ТК, охоплюючи і новостворені ТК, відповідно до практики діяльності ТК міжнародних організацій стандартизації;

- закріплення за ТК відповідно до сфер їхньої діяльності всього переліку національних, міждержавних та міжнародних стандартів;

- погодження або надання зауважень до проектів нормативних документів, що надходять на розгляд в установлені строки;

- залучення до роботи малих, середніх та великих підприємств, організацій, що виконують роботи зі стандартизації у регіоні, співпраця з науковими організаціями та територіальними органами Держспоживстандарту України;

- активізацію роботи українських ТК у міждержавній та міжнародній стандартизації як передумови захисту національних інтересів;

- покращення організаційно-технічного забезпечення своєї діяльності, її оптимізація використанням засобів електронного зв’язку та інформаційної мережі Інтернет, створення веб-сайтів ТК;

- проведення науково-практичних семінарів із залученням підприємств та органів влади, публікацію інформації про свою діяльність у науково-технічних журналах;

- підготовка і надання до ДП “УкрНДНЦ” контактної інформації про асоціації, об'єднання виробників та професійні товариства, з якими співпрацюють ТК.

20.12.2006 р.

Нарада з питань стандартизації агропромислового і паливно-енергетичного комплексів, сфери хімічних технологій та енергозбереження

Image19 грудня 2006 року в ДП «УкрНДНЦ» відбулась нарада з питань стандартизації у сфері агропромислового і паливно-енергетичного комплексів, сфери хімічних технологій та енергозбереження, за участю керівників технічних комітетів стандартизації (ТК), фахівців Держспоживстандарту України, Мінпаливенерго України, спеціалістів Національної Академії наук України, Української Академії аграрних наук, асоціацій, виробників, наукових і державних центрів стандартизації, метрології і сертифікації Держспоживстандарту України.

У нараді взяло участь 70 учасників із 24 ТК, підприємств і організацій з усіх регіонів України. Розглянуто актуальні питання стандартизації, заслухано 9 доповідей, прийнято рішення. Детальніше...

19.12.2006 р.

Національний етап Конкурсу на здобуття Премії СНД

Image13–15 грудня 2006 року на базі ДП «УкрНДНЦ» під керівництвом заступника Голови Держспоживстандарту України Віткіна Леоніда Михайловича відбувся семінар-практикум щодо оцінювання матеріалів учасників національного етапу Конкурсу на здобуття Премії СНД по розробленій в ДП «УкрНДНЦ» методиці.

За результатами роботи семінару підготовлені пропозиції щодо переможців національного етапу Конкурсу, які будуть подані для розгляду та затвердження НКК. Детальніше...

15.12.2006 р.

6-й міжнародний симпозіум «БЮРО ВЕРІТАС»

Image14 та 15 грудня 2006 року в Пущі-Озерній відбувся 6-й передноворічний міжнародний симпозіум «БЮРО ВЕРІТАС».

Цього року форум був ще більш представницьким, в його роботі взяли участь більш ніж 200 чоловік.

Зокрема, були представники Міністерства Охорони навколишнього середовища (1-й заступник міністра Куркуленко С.С.), Міністерства промислової політики, представники громадських організацій, бізнесових кіл.

На симпозіумі з доповіддю «Конкурс на здобуття премії СНД за досягнення в області якості продукції та послуг: структура та методологія оцінки» виступив генеральний директор ДП«УкрНДНЦ» О.Цициліано.

В рамках проведення симпозіуму відбулось засідання Ради Українського Товариства Якості. Детальніше...

15.12.2006 р.

108 Генеральна Асамлея EOQ

ImageНа виконання наказу ДП «УкрНДНЦ» №169-В від 17.11.2006 р. делегація ДП «УкрНДНЦ» в складі Генерального директора ДП «УкрНДНЦ» О.Цициліано, в.о. директора Інституту Управління Якістю ДП «УкрНДНЦ» А.Заклецького та представника КМ України В.Фещенко взяла участь в роботі 108 Генеральної Асамлеї EOQ в Санкт-Петербург, Росія, 5–8 грудня 2006 року.

Під час роботи Конгресу були проведені плідні переговори з Президентом EOQ Гусаковим Ю.А по узгодженню позиції Держспоживстандарту України щодо проекту EOQ “Створення добровільної Системи Єврорегістру».

Відбувся конструктивний діалог та була досягнута принципова домовленість з EOQ щодо того, що основним виконавцем робіт по цьому проекту в Україні буде ДП «УкрНДНЦ» (після проведення консультацій з УАЯ). Детальніше...

15.12.2006 р.
<< Початок < Попередня 41 42 43 44 Наступна > Кінець >>

Всього 281 - 287 з 308
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  2 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907