На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Останні новини


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Останні новини

До уваги користувачів нормативних документів!

Повідомляємо, що у листопаді 2016 року, додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:

ДСТУ ISO 22174:2014. Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Полімеразна ланцюгова реакція (ПЛР) для виявлення у продуктах патогенів. Основні вимоги та поняття

ДСТУ EN 60601-2-52:2015. Вироби медичні електричні. Частина 2-52. Додаткові вимоги щодо безпеки та основних робочих характеристик медичних ліжок

ДСТУ ISO 16649-1:2014. Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Горизонтальний метод підраховування ß-глюкуронідаза-позитивних Escherichia coli. Частина 1. Техніка підрахування колоній за температури 44 °С з використанням мембран та 5-бромо- 4-хлоро-3-індоліл-ß-D-глюкуроніду

ДСТУ ISO 16649-2:2014. Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Горизонтальний метод підрахування β-глюкуронідазапозитивних Escherichia coli. Частина 2. Техніка підрахування колоній за теператури 44°С з використанням 5-бромо-4-хлоро- 3-індоліл ß-D-глюкуроніду

ДСТУ ISO 1956-1:2014. Фрукти та овочі. Морфологічна і структуральна термінологія. Частина 1

ДСТУ ISO 1956-2:2014.  Фрукти та овочі. Морфологічна і структуральна термінологія. Частина 2

ДСТУ 7547:2014. Консерви. Кабачки консервовані. Технічніумови

ДСТУ EN 81-3:2013. Норми безпеки до конструкції та експлуатації ліфтів. Частина 3. Ліфти електричні і гідравлічні службові

ДСТУ ISO/TS 15000-4:2008. Електронний бізнес. Розширена мова розмітки (ebXML). Частина 4. Специфікація послуг реєстру (ebRS)

Ці нормативні документи вже доступні для придбання в електронному вигляді  на сайті нашого інтернет-магазину, де ви можете придбати офіційні електронні копії нормативних документів самостійно. Також є можливість замовити стандарти на паперових носіях. Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів  і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .  

29.11.2016 р.

До уваги користувачів нормативних документів!

Повідомляємо, що у жовтні 2016 року, додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:

1 ДСТУ ISO 4395:2013 Гідравлічні і пневматичні системи та їх елементи. Кінці поршневих штоків циліндрів. Типи та розміри

2 ДСТУ EN 60601-2-34:2015 Вироби медичні електричні. Частина 2-34. Додаткові вимоги щодо безпеки та основних робочих характеристик обладнання для інвазивного контролювання кров’яного тиску

3 ДСТУ EN 1032:2014 Вібрація механічна. Випробування мобільних машин на визначання параметрів вібрації

4 ДСТУ EN 12385-6:2010 Канати сталеві дротяні. Безпека. Частина 6. Канати подвійного звивання для шахтних стволів

5 ДСТУ ISO 15971:2014 Природний газ. Вимірювання властивостей. Теплота згоряння та число Воббе

6 ДСТУ ISO 21747:2009 Статистичні методи. Статистики функціонування та потужності процесу для виміряних характеристик якості

7 ДСТУ 7674:2014 Енергозбереження. Енергоємність технологічного процесу вироблення електричної та теплової енергії, відпущеної тепловою електростанцією. Методика визначення

Ці нормативні документи вже доступні для придбання в електронному вигляді на сайті нашого інтернет-магазину, де ви можете придбати офіційні електронні копії нормативних документів самостійно. Також є можливість замовити стандарти на паперових носіях. Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

03.11.2016 р.

Друга міжнародна торгово-промислова конференція

Image

1-2 грудня 2016 р. Торгово-промислова палата України спільно з органами влади та громадськими організаціями проводить Другу міжнародну торгово-промислову конференцію «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів».

Учасники Конференції: український та іноземний бізнес, Торгово-промислові палати країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органи державної влади України та країн світу, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності.

В рамках Конференції планується обговорення положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства.

Національний орган стандартизації приєднується до співорганізації Конференції. Запрошуємо до участі!

Детальна інформація про захід за тел.: (044) 586 4015.

Місце проведення: м. Київ, вул. В. Житомирська, 33.

Детальніше >> 

25.10.2016 р.

14 жовтня — Всесвітній день стандартів!

14 жовтня відзначається Всесвітній день стандартів, який цього року проходить під гаслом «Стандарти створюють довіру».

Всесвітній день стандартів розпочав свою історію 14 жовтня 1946 року, у післявоєнний період, у Лондоні, коли була створена Міжнародна організація зі стандартизації (ISO).

Стандарти відіграють велику роль у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища, розробленні ефективних соціальних ініціатив, в удосконаленні програм безпеки і охорони здоров’я, покращання якості життя та розвитку економіки. Без прийняття відповідних стандартів неможливий розвиток національної економіки.

Вони сприяють випуску високоякісної продукції, що може гідно конкурувати на міжнародних ринках. Для підприємців вони є надійним інструментом, який дає змогу досягнути балансу між інтересами виробника та споживача.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, нових професійних і творчих звершень!

13.10.2016 р.

Круглий стіл «Поточний стан технічного регулювання в Україні»

Залучення бізнесу до робіт зі стандартизації, гармонізація міжнародних стандартів, діяльність технічних комітетів, підсилення інституційної спроможності національного органу стандартизації.

Про це йшлося під час круглого столу «Поточний стан технічного регулювання в Україні», що пройшов в рамках Міжнародного Форуму з питань стандартизації «Стандарти створюють довіру».

У заході взяли участь представники влади, бізнес-асоціацій, технічних комітетів стандартизації. Зокрема, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, заступник Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Валерій Юзба, народний депутат України Геннадій Кривошея, директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонід Віткін, Голова Національного агентства з акредитації України Віктор Горицький, президент Української асоціації «Укрелектрокабель» Анатолій Пушкар.

Під час круглого столу було заслухано звіт про діяльність Національного органу стандартизації за 9 місяців 2016 року.

Дмитро Сазонов акцентував увагу на таких досягненнях:

— прийнято 750 стандартів, гармонізованих з міжнародними;

— на 372 стандарти скорочено заборгованість щодо видання, що було до 2016 року;

— прийнято 1585 справ ДСТУ Б та 22 справи ТК будівельної галузі;

— запущено систему Trados, надано технічних комітетам 19 ліцензій;

— створено 6 нових технічних комітетів, планується створити ще 5 до кінця року;

— зросли продажі міжнародних стандартів ISO;

— підприємство вийшло із збитковості, з II кв. цього року стало прибутковим.


Фотозвіт >>

13.10.2016 р.

Стандарти створюють довіру!

Під таким гаслом сьогодні в приміщенні Національного органу стандартизації розпочав роботу Міжнародний Форум з питань стандартизації з нагоди святкування Всесвітнього дня стандартів.

 

З вітальними словами до присутніх звернулися народний депутат України Геннадій Кривошея, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, директор департаменту технічного регулювання Леонід Віткін, Президент Турецького інституту стандартів Sebahittin Kopkmaz .

"Хочу щиро привітати зі святом рядових фахівців, професіоналів, які працюють та вболівають за якість нашого з вами життя. Небайдужих людей, організації які долучаються до співпраці. Адже без живих людей, без їх знань та досвіду - закони, угоди, накази і так далі залишаться лише папером..." - зазначив Геннадій Кривошея.

Максим Нефьодов висловив вітання та найкращі побажання працівникам сфери стандартизації, метрології та суміжних видів діяльності з професійним святом та Всесвітнім днем стандартів!

"Стандартизація є важливою складовою системи технічного регулювання, що пов’язана практично із усіма видами економічної діяльності. Наразі найважливішим завданням у цій сфері є посилення інституційної спроможності національного органу стандартизації, організація структури технічних комітетів стандартизації відповідно до європейської моделі, прийняття значного масиву стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими з використанням сучасних інформаційних технологій, з подальшим їх впровадженням у виробництво", - підкреслив Максим Нефьодов.

12.10.2016 р.

Візит фахівців Національного органу стандартизації до Литовського Бюро стандартів (LST)

В рамках проекту «Технічне сприяння Україні в сфері стандартизації» відбувся візит фахівців Національного органу стандартизації до Литовського Бюро стандартів (LST) у м. Вільнюс.

З метою підтримки України в процесі реформування національної системи української стандартизації і приведення її у відповідність з міжнародними та європейськими системами стандартизації, литовські експерти Valteris Muzas, Violeta Peciukenaite, Vidmantas Domkus, Dalia Reginiene, Dovile Taraseviciute, Stanislava Vaitkeviciene провели одноденний семінар, в ході якого українські фахівці ознайомилися з досвідом Литви в реформуванні національної системи стандартизації, ведення технічних комітетів, способами залучення бізнесу до діяльності в галузі стандартизації, надання повідомлення (нотифікацій) Європейському комітету зі стандартизації (CEN) в системі iPROJEX.

В ході візиту відбулась зустріч з директором LST Rimantas Sanajevas.

Литовські експерти представили спеціалізовані електронні системи для роботи технічних комітетів стандартизації – електронний комітет (Livelink), систему для розроблення стандартів SMIS, яка встановлена у фахівців LST, в цій системі розміщено інформацію про всі розроблювані стандарти, на яких етапах вони знаходяться, є зв'язок з каталогом, розміщено інформацію про всі технічні комітети стандартизації.


Фотозвіт >>

10.10.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 8 - 14 з 308
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  3 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907