На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Семінари та конференції


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Семінари та конференції

Семінар «Роль стандартизації та оцінки відповідності для підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу»

25 лютого 2010 р. за проектом TACIS «Технічна допомога в удосконаленні інфраструктури забезпечення якості в Україні» в ДП «УкрНДНЦ» проведено семінар «Роль стандартизації та оцінки відповідності для підтримки і розвитку малого та середнього бізнесу».

Мета семінару – ознайомлення українських представників бізнесу, фахівців у сфері стандартизації та оцінки відповідності з основними принципами добровільності та обов’язковості застосування стандартів, європейським досвідом щодо процесу залучення малих і середніх підприємств (МСП) до стандартизації та оцінки відповідності, пошуку нових форм роботи МСП, переваг, які отримують МСП, використовуючи стандартизацію з метою подальшого розвитку.  Детальніше...


26.02.2010 р.

Конференція «Нова роль стандартизації у підвищенні конкурентоспроможності та розвитку міжнародної торгівлі»

2 грудня 2009 р. в рамках проекту Twinning «Зміцнення стандартизації, ринкового нагляду, вимірювань і законодавчої метрології, оцінки відповідності та споживчої політики в Україні» на базі ДП «УкрНДНЦ» відбулась конференція «Нова роль стандартизації у підвищенні конкурентоспроможності та розвитку міжнародної торгівлі» за участі провідних європейських експертів. У конференції взяло участь близько 100 фахівців, з яких 35 — представники центральних органів виконавчої влади, 60 – технічних комітетів стандартизації (ТК) та 5 — підприємств, об'єднань виробників та інших організацій. Детальніше...

04.12.2009 р.

«Зміна клімату, торгівля і стандартизація — в перспективі розвитку»

Міжнародна конференція «Зміна клімату, торгівля і стандартизація в перспективі розвитку»

за ініціативи Шведського інституту стандартів (SIS)

 

У період з 23 по 25 листопада 2009 р. у м. Стокгольмі (Швеція) відбулась Міжнародна конференція «Зміна клімату, торгівля і стандартизація — в перспективі розвитку», організована Шведським інститутом стандартів (SIS) за підтримки ISO, Шведської агенції міжнародного розвитку і співробітництва (Sida) та Національного органу з торгівлі Швеції. Робоча мова — англійська.

У конференції за підтримки SIS взяла участь Гордієнко Т.Б. — начальник науково-дослідного відділу НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ». У конференції взяли участь 68 представників з 53-х країн, що представляли національні органи стандартизації країн Європи та країн, що розвиваються, а також фахівці екологічних урядових і неурядових організацій. Детальніше...

02.12.2009 р.

«Проблеми парникового ефекту з огляду на зміну клімату — як стандарти ISO допомагають»

Міжнародний семінар Міжнародної організації стандартизації (ISO) «Проблеми парникового ефекту з огляду на зміну клімату як стандарти ISO допомагають»

У період з 20 по 21 листопада 2009 р. у м. Стокгольмі (Швеція) відбувся міжнародний семінар ISO «Проблеми парникового ефекту з огляду на зміну клімату — як стандарти ISO допомагають» за підтримки Шведського інституту стандартів (SIS) та Шведської агенції міжнародного розвитку і співробітництва (Sida). Робоча мова — англійська.

У семінарі за підтримки ISO взяла участь Гордієнко Т.Б. — начальник науково-дослідного відділу НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ». У заходах брало участь більше 50 представників із близько 50-ти країн, що представляли національні органи стандартизації країн Європи та країн, що розвиваються, а також фахівці екологічних урядових і неурядових організацій.

На семінарі було розглянуто питання ролі ISO та розроблюваних нею стандартів для сприяння зменшення викидів парникових газів, їх обліку та контролю. Доповідачі: Хуан Сімон, керівник проекту розвитку та навчання ISO, Том Бауман, директор Інституту управління парниковими газами, голова підкомітету технологій парникових газів Інституту інженерів електриків і електронників (ІЕЕЕ) та Аня Колмас, головний спеціаліст Стокгольмського інституту довкілля.

Нові глобальні виклики, такі як зміна клімату, чисті продукти та водні ресурси, енергетична безпека, спонукали ISO до створення нових 40 технічних органів для розроблення відповідних міжнародних стандартів. Із 18056 міжнародних стандартів, розроблених ISO, 570 відносяться до екологічних стандартів, а 20 технічних комітетів стандартизації (ТК) ISO займаються питаннями екології, енергозаощадження, відновлюваної енергетики та біопалива.

Наразі новий ISO ТК 242 «Енергетичне управління» розпочав роботу над розробленням нової серії стандартів ISO 50000 щодо систем енергетичного управління.

Особливу увагу було приділено застосуванню стандартів щодо парникових газів серії ISO 14000, розроблених або розроблюваних ISO ТК 207 «Екологічне управління».

Під час семінару в шести групах відбулись дискусії між учасниками та обговорення проекту Публікації ISO стосовно стандартів щодо парникових газів. Публікація ISO призначена для заінтересованих фахівців і надає стислу інформацію про доступні стандарти ISO щодо парникових газів, функціонуючі на даний час у світі проекти та стратегії щодо зменшення викидів парникових газів. Детальніше...

02.12.2009 р.

Тренінг-семінар «Гармонізація технічних стандартів і практик нафтогазового сектору в Східній Європі і на Кавказі»

16–19 листопада 2009 року в готельному комплексі «Пуща лісова» (Київська обл., с. Мощун) у рамках проекту INOGATE відбувся міжрегіональний тренінг-семінар «Гармонізація технічних стандартів і практик нафтогазового сектору в Східній Європі і на Кавказі».

Від НДІ стандартизації ДП «УкрНДНЦ» участь у семінарі брала Ваніфатова Л.Л. — начальник науково-дослідного сектору стандартизації матеріалів і сировини, легкої, хімічної та металургійної промисловості

У семінарі брали участь Голова міжнародного технічного комітету зі стандартизації ISO TC 67, представники міжнародних технічних комітетів зі стандартизації ISO TC 193 та ISO TC 28; європейських технічних комітетів зі стандартизації CEN TC 12, CEN TC 19, CEN TC 234; Британського інституту стандартизації BSI; Вірменії (ЗАТ Національний Інститут стандартів, Міністерство промисловості і енергетики, Міністерство енергетики і природних ресурсів, АрмРосгазпром); Республіки Азербайджан (Державний Комітет зі стандартизації, метрології і патентам АР, Міністерство промисловості і енергетики, SOCAR, Inertek Baku); Республіки Білорусь (ВАТ «Белтрансгаз», Технічного комітету зі стандартизації ТК 17); Грузії (Грузинська нафтогазова корпорація); Республіки Молдови (Міністерство економіки та торгівлі, Молдовагаз); України (НАК Нафтогаз України, Укртрансгаз, Укртранснафта, Укрметртестстандарт, ДП «УкрНДНЦ»), Російської Федерації (Російський союз промисловців і підприємців); відповідальний секретар Міждержавної ради стандартизації, метрології та сертифікації; представники компаній Shell, KEMA, Marcogaz, OGP. Детальніше...

24.11.2009 р.

Участь ДП «УкрНДНЦ» у міждержавному семінарі щодо технічного регулювання харчової продукції

Відповідно до рішення 34-го і 35-го засідань МДС (протокол №34-2008 (п. 6.3), протокол № 35 (п. 28.2) 17–18 листопада 2009 року в м. Москва на базі Академії стандартизації, метрології і сертифікації відбувся семінар на тему «Стандартизація. Про технічне регулювання харчової продукції». Від НДІ стандартизації

ДП «УкрНДНЦ» у семінарі взяла участь Кохан С.В. — начальник сектору стандартизації харчової продукції.

У семінарі взяли участь представники Республіки Білорусь, Таджикистану, Узбекистану, Туркменії. Детальніше...

23.11.2009 р.

Семінар із підвищення кваліфікації завідувачів лабораторіями і фахівців з виробництва харчової продукції облспоживспілок — «День якості»

14–15 жовтня 2009 р. Центральна контрольно-виробнича лабораторія Укоопспілки (ЦКВЛ Укоопспілки) проводила семінар «День якості» з підвищення кваліфікації завідувачів лабораторіями і фахівців з виробництва харчової продукції облспоживспілок.

У семінарі взяли участь представники майже усіх областей України. Обговорювалися актуальні питання щодо контролю якості харчової продукції, вимог законодавчих актів України і нових нормативних документів, проблемні питання щодо етикетування продуктів, які містять генетично модифіковані організми або вироблені з їхнім використанням. Детальніше...

20.10.2009 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 36 - 42 з 66
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  13 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907