На головну
На головну
Головна сторінка arrow Наші партнери


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

EOQ — Європейська Організація з Якості

Офіційний сайт: EOQ — Європейська Організація з Якості

EOQ — незалежна некомерційна асоціація, що поєднує 34 національні організації з якості європейських країн. Її членами є також компанії та приватні особи. Вона створена в 1956 році і має штаб-квартиру в Брюсселі (Бельгія).

Свою місію EOQ бачить у підвищенні конкурентноздатності європейських організацій на основі використання досягнень у менеджменті якості.

За дорученням Європейської комісії EOQ регулярно проводить навчання вищого ешелону державних службовців країн Європи.

Один раз на рік відбувається Конгрес EOQ, що являє собою найбільший форум у Європі, на якому обговорюють проблеми якості.

Щорічно, починаючи з 1997 року, другого тижня листопада під егідою EOQ проводять Всесвітній тиждень якості та День якості. У рамках тижня організовують конференції, науково-практичні семінари, круглі столи тощо для ознайомлення фахівців і широкої громадськості з принципами й цілями руху за якість.

ЄОЯ разом з EFQM — Європейським Фондом з Управління Якістю  — щорічно призначає Європейську премію якості, яку присуджує малим і середнім підприємствам.

В останні роки ЄОЯ приділяє все більшу увагу обміну інформацією в області якості, і це стає одним із пріоритетних напрямків діяльності організації. Для рішення цієї проблеми створено механізм, що дає змогусистемнонакопичувати інформацію про досвід і розробки різних організацій (промислових компаній, наукових організацій, навчальних закладів тощо), а також окремих фахівцівусфері якості, та забезпечити структурований доступ до цієї інформації. Для цього в 2005-2006 роках ЄОЯ розробила цільовий проект Європейської добровільної системи реєстрації інформації з питань якості, що одержав назву EVROS. Система міститьЄвропейський Реєстр інформації з питань якості (Єврореєстр) — базу даних, що забезпечена необхідним програмно-технічним супроводом для внесення до неї інформації з питань якості та надання її зацікавленим користувачам.

ДП «УкрНДНЦ» є членом EОQ з 2004 року, з травня 2007 року йому надано статус Наукового Партнера.

30.07.2007 р.

EFQM — Європейський Фонд з Управління Якістю

Офіційний сайт: EFQM — Європейський Фонд з Управління Якістю

EFQM – головне джерело для організацій по всій Європі, що бажають не тільки якості, але і прагнуть до вдосконалення своєї діяльності на ринку. Базуючись в Брюсселі, EFQM об’єднує більш ніж 700 організацій-членів та цінних партнерів, розташованих у всіх географічних регіонах планети.

EFQM є творцем престижної Нагороди за Вдосконалення, якою щорічно відзначає найкращі компанії. EFQM є куратором Моделі Вдосконалення, за допомогою якої надає організаціям настанови в досягненні та вимірюванні успіху.

EFQM – є неприбутковою членською фундацією, яка зосереджена на обслуговуванні інформаційних та зв’язкових потреб своїх членів.

ДП «УкрНДНЦ» є членом EFQM з 1 червня 2004 року.

30.07.2007 р.

Українська Асоціація Якості

Офіційний сайт: Українська Асоціація Якості

У 1989 році згідно з планом Союзу науково-інженерних товариств України та за підтримки Держстандарту України утворено перше в СРСР національне неурядове об`єднання в сфері якості – Українську асоціацію якості (УАЯ), яка поклала початок громадському руху за якість в Україні і стала його лідером.
Сьогодні УАЯ об'єднує понад 450 провідних підприємств з усіх регіонів України та близько 1000 фахівців з якості із різних країн. УАЯ має регіональні відділення, галузеві технічні комітети, союзи, клуби, професійні організації з якості.

Метою УАЯ згідно зі Статутом визначено формування громадської думки та політики в сфері якості. В останні 7 – 8 років основна діяльність УАЯ зосереджена на формуванні в Україні нової філософії якості, узагальненні і розповсюджуванні кращої вітчизняної та світової практики сучасного ведення бізнесу, сприянні українським підприємствам у підвищенні ділової досконалості і конкурентоспроможності та виведенні їх на міжнародні ринки, сприянні інтеграції України до СОТ і ЄС.

ДП «УкрНДНЦ» є членом УАЯ з 2006 року.

30.07.2007 р.

Українське Товариство Якості

Офіційний сайт: Українське Товариство Якості

Всеукраїнська громадська організація, до складу якої входять 22 регіональних відділення у 19 областях України. Серед її понад 300 членів - члени національних, галузевих та міжнародних академій, доктори та кандидати наук, відомі в Україні та за її межами фахівці у галузі якості та суміжних напрямів науки і техніки.

У діяльності Товариства активну участь беруть відомі у світі міжнародні організації, які працюють у галузі якості, стандартизації та сертифікації.

Члени Товариства працюють у сфері розробляння, впроваджування та сертифікації систем управління якістю підприємств, систем екологічного управління тощо. Завдяки зусиллям Товариства такі системи впроваджені на понад 500 українських підприємствах, а це більш ніж половина підприємств в Україні, які мають сертифіковані системи управління якістю.

Магістральними напрямами діяльності Товариства є:

•поширення та впровадження перспективного зарубіжного та вітчизняного досвіду в галузі якості;
•проведення семінарів, конференцій, форумів та конкурсів з якості;
•надання науково-технічної, методичної, інформаційної допомоги підприємствам і організаціям, які прагнуть підвищити рівень якості продукції та послуг;
•інформування окремих осіб з питань якості, а також щодо наявних можливостей активної участі у русі за якість.

Стратегічна мета Товариства – вивести справу боротьби за якість з компетенції обмеженого кола фахівців, залучити до цього руху регіони і широкі верстви населення.

ДП «УкрНДНЦ» є членом Українського Товариства Якості з липня 2005 року.

30.07.2007 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  6 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907