На головну
На головну
Головна сторінка arrow Новини arrow Привітання до свят


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Привітання до свят

Привітання Зоргача Дмитра Віталійовича

Адміністрація та колектив ДП «УкрНДНЦ» вітають Зоргача Дмитра Віталійовича з призначенням на посаду Голови Національної агенції з акредитації України!

Сподіваємось, що під Вашим керівництвом Агенція, дотримуючись принципів незалежності, неупередженості та професіоналізму, підпише угоди про визнання з «Європейською кооперацією з акредитації».

05.11.2008 р.

Привітання з нагоди Всесвітнього Дня стандартів

Image

 

Шановні колеги!

Від щирого серця вітаю всіх працівників сфери стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів із нашим професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології а також Всесвітнім днем стандартів!

Можливості, які дає вступ нашої країни до Світової організації торгівлі та розширення зв’язків зі світовою спільнотою значною мірою залежать від рівня приведення національної системи технічного регулювання у відповідність до міжнародних стандартів, від підвищення конкурентоспроможності вітчизняних товарів. Усе це стає можливим саме завдяки зусиллям наших фахівців.

Стандартизація істотно впливає на темпи розвитку та рівень виробництва. Базуючись на останніх досягненнях науки, техніки та практичного досвіду, стандартизація в більшості не тільки визначає досягнутий рівень виробництва, але й є одним із стимулів прогресу науки и техніки.

Багатий досвід та високий професіоналізм наших фахівців дозволяє впевнено долати труднощі, конкретними справами доводити свою здатність оперативно реагувати на вимоги часу.

Упевнена, що наша діяльність і надалі сприятиме підвищенню рівня якості товарів, робіт і послуг, а також посиленню захисту прав споживачів.

Шановні колеги! Щиро бажаю всім Вам міцного здоров’я, благополуччя, творчого натхнення та утвердження високих стандартів життя на благо українського народу.

Зі святом Вас, дорогі колеги!

Генеральний директор, Л. Корчевна

09.10.2008 р.

Привітання Юлії Тимошенко з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології

Шановні друзі!

Від себе особисто і від Уряду сердечно вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології. Ваша щоденна робота дуже важлива для економічного розвитку нашої

Батьківщини, популяризації її досягнень на світовій арені. Завдяки Вам, Вашим оцінкам та рекомендаціям Україна стрімко наближається до найкращих світових стандартів у всіх сферах, а також в оцінюванні якості і безпеки життя. Ви — рушійна сила поширення в нашій країні найкращого світового досвіду, найвищих стандартів.

Ваша щоденна праця допомогає ставати конкурентоспроможними вітчизняним продукції та послугам, сприяє покращанню торгово-економічних стосунків із Світовою організацією торгівлі, Європейським Союзом, інвесторами.

Упровадження найвищих стандартів життя — основна мета Програми діяльності Уряду «Український прорив». Вірю, що прийде час, і еталоном у всіх сферах для багатьох країн світу будуть саме українські стандарти.

Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров’я, миру, добробуту і якомога скорішого досягнення високих життєвих стандартів.

Прем’єр-міністр України,
Юлія Тимошенко

08.10.2008 р.

Привітання Лариси Лосюк з нагоди Дня працівників стандартизації та метрології

Шановні колеги!

Щиро вітаю Вас із професійним святом — Днем працівників стандартизації та метрології і Всесвітнім днем стандартів!

Активно впроваджуючи вимоги стандартів, ми сприяємо розвиткові вітчизняної науки, промисловості, торгівлі, підвищенню ефективності міжнародної стандартизації.

Стандарти допомагають випускати продукцію, яка гідно конкурує на міжнародному ринку. Вони сприяють розвиткові міжнародної торгівлі, підвищенню якості, продуктивності, ефективності та надійності на всіх рівнях виробництва й торгівлі заради однієї кінцевої мети — задоволення потреб споживачів, сприяння охороні здоров’я, безпечним умовам праці та збереженню навколишнього середовища на благо всіх народів світу.

Жодна сфера людської діяльності не може обійтись без метрології — науки про вимірювання. Результати вимірювань відіграють велику роль для будь-якої галузі науки чи економіки. Кожну секунду в світі виконуються мільярди вимірювальних операцій, результати яких використовуються для забезпечення якості продукції, для безпечної та безаварійної роботи транспорту, для

обгрунтування медичних та екологічних діагнозів, аналізу інформаційних потоків тощо.

Багатий досвід та високий професіоналізм фахівців сфери стандартизації та метрології дозволяє впевнено долати труднощі й проблеми сьогодення, конкретними справами доводити свою здатність оперативно реагувати на вимоги часу.

Впевнена, що наша спільна діяльність і надалі сприятиме підвищенню рівня якості та безпеки товарів, робіт, послуг та посиленню захисту прав споживачів.

Бажаю Вам міцного здоров’я, подальших успіхів, творчої наснаги в ім’я процвітання України.

Голова Держспоживстандарту України,
Лариса Лосюк

08.10.2008 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Всього 29 - 35 з 45
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  6 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2018
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907