На головну
На головну


Новини

Друга міжнародна торгово-промислова конференція

Image

1-2 грудня 2016 р. Торгово-промислова палата України спільно з органами влади та громадськими організаціями проводить Другу міжнародну торгово-промислову конференцію «Зони вільної торгівлі: можливості та виклики для України і партнерів».

Учасники Конференції: український та іноземний бізнес, Торгово-промислові палати країн ЄС, Канади, СНД, ГУАМ, органи державної влади України та країн світу, провідні експерти у сфері фінансової, інвестиційної діяльності.

В рамках Конференції планується обговорення положення чинних угод України про вільну торгівлю, а також стан змін в економічній, митно-фіскальній, промисловій та інвестиційній сферах, питання інформаційної підтримки експорту, розвитку індустріальних парків та запровадження механізму державно-приватного партнерства.

Національний орган стандартизації приєднується до співорганізації Конференції. Запрошуємо до участі!

Детальна інформація про захід за тел.: (044) 586 4015.

Місце проведення: м. Київ, вул. В. Житомирська, 33.

Детальніше >> 

25.10.2016 р.

Семінар «Положення нового Закону «Про метрологію та метрологічну діяльність»

18 жовтня 2016 року в Національному органі стандартизації відбувся семінар: Положення нового Закону «Про метрологію та метрологічну діяльність».

У роботі семінару взяло участь 39 осіб, серед них фахівці ДП «Укрметртестстандарт», ТОВ «ТЕСКО», ПрАТ «Тернопільський молокозавод» та ННЦ «Інститут механізації та електрифікації сільського господарства» НААН України.

Спікер семінару завідувач кафедрою інституту підготовки фахівців Ірина Попова визначила особливості змісту нової редакції Закону, провела обговорення його положень та навела приклади практичного застосування.

Найбільший інтерес викликало обговорення питань щодо нормативно-правового забезпечення Закону та питання, які розглядаються в технічних регламентах щодо засобів вимірювальної техніки.

Семінар дозволив учасникам узагальнити досвід застосування положень Закону «Про метрологію та метрологічну діяльність» на практиці та визначити шляхи підвищення ефективності метрологічної складової інфраструктури якості.

 


Фотозвіт >>

19.10.2016 р.

14 жовтня — Всесвітній день стандартів!

14 жовтня відзначається Всесвітній день стандартів, який цього року проходить під гаслом «Стандарти створюють довіру».

Всесвітній день стандартів розпочав свою історію 14 жовтня 1946 року, у післявоєнний період, у Лондоні, коли була створена Міжнародна організація зі стандартизації (ISO).

Стандарти відіграють велику роль у міжнародній торгівлі, захисті навколишнього середовища, розробленні ефективних соціальних ініціатив, в удосконаленні програм безпеки і охорони здоров’я, покращання якості життя та розвитку економіки. Без прийняття відповідних стандартів неможливий розвиток національної економіки.

Вони сприяють випуску високоякісної продукції, що може гідно конкурувати на міжнародних ринках. Для підприємців вони є надійним інструментом, який дає змогу досягнути балансу між інтересами виробника та споживача.

Бажаємо всім міцного здоров’я, добробуту, нових професійних і творчих звершень!

13.10.2016 р.

Круглий стіл «Поточний стан технічного регулювання в Україні»

Залучення бізнесу до робіт зі стандартизації, гармонізація міжнародних стандартів, діяльність технічних комітетів, підсилення інституційної спроможності національного органу стандартизації.

Про це йшлося під час круглого столу «Поточний стан технічного регулювання в Україні», що пройшов в рамках Міжнародного Форуму з питань стандартизації «Стандарти створюють довіру».

У заході взяли участь представники влади, бізнес-асоціацій, технічних комітетів стандартизації. Зокрема, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, заступник Голови Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Валерій Юзба, народний депутат України Геннадій Кривошея, директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку Леонід Віткін, Голова Національного агентства з акредитації України Віктор Горицький, президент Української асоціації «Укрелектрокабель» Анатолій Пушкар.

Під час круглого столу було заслухано звіт про діяльність Національного органу стандартизації за 9 місяців 2016 року.

Дмитро Сазонов акцентував увагу на таких досягненнях:

— прийнято 750 стандартів, гармонізованих з міжнародними;

— на 372 стандарти скорочено заборгованість щодо видання, що було до 2016 року;

— прийнято 1585 справ ДСТУ Б та 22 справи ТК будівельної галузі;

— запущено систему Trados, надано технічних комітетам 19 ліцензій;

— створено 6 нових технічних комітетів, планується створити ще 5 до кінця року;

— зросли продажі міжнародних стандартів ISO;

— підприємство вийшло із збитковості, з II кв. цього року стало прибутковим.


Фотозвіт >>

13.10.2016 р.

Стандарти створюють довіру!

Під таким гаслом сьогодні в приміщенні Національного органу стандартизації розпочав роботу Міжнародний Форум з питань стандартизації з нагоди святкування Всесвітнього дня стандартів.

 

З вітальними словами до присутніх звернулися народний депутат України Геннадій Кривошея, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, директор департаменту технічного регулювання Леонід Віткін, Президент Турецького інституту стандартів Sebahittin Kopkmaz .

"Хочу щиро привітати зі святом рядових фахівців, професіоналів, які працюють та вболівають за якість нашого з вами життя. Небайдужих людей, організації які долучаються до співпраці. Адже без живих людей, без їх знань та досвіду - закони, угоди, накази і так далі залишаться лише папером..." - зазначив Геннадій Кривошея.

Максим Нефьодов висловив вітання та найкращі побажання працівникам сфери стандартизації, метрології та суміжних видів діяльності з професійним святом та Всесвітнім днем стандартів!

"Стандартизація є важливою складовою системи технічного регулювання, що пов’язана практично із усіма видами економічної діяльності. Наразі найважливішим завданням у цій сфері є посилення інституційної спроможності національного органу стандартизації, організація структури технічних комітетів стандартизації відповідно до європейської моделі, прийняття значного масиву стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими з використанням сучасних інформаційних технологій, з подальшим їх впровадженням у виробництво", - підкреслив Максим Нефьодов.

12.10.2016 р.

Візит фахівців Національного органу стандартизації до Литовського Бюро стандартів (LST)

В рамках проекту «Технічне сприяння Україні в сфері стандартизації» відбувся візит фахівців Національного органу стандартизації до Литовського Бюро стандартів (LST) у м. Вільнюс.

З метою підтримки України в процесі реформування національної системи української стандартизації і приведення її у відповідність з міжнародними та європейськими системами стандартизації, литовські експерти Valteris Muzas, Violeta Peciukenaite, Vidmantas Domkus, Dalia Reginiene, Dovile Taraseviciute, Stanislava Vaitkeviciene провели одноденний семінар, в ході якого українські фахівці ознайомилися з досвідом Литви в реформуванні національної системи стандартизації, ведення технічних комітетів, способами залучення бізнесу до діяльності в галузі стандартизації, надання повідомлення (нотифікацій) Європейському комітету зі стандартизації (CEN) в системі iPROJEX.

В ході візиту відбулась зустріч з директором LST Rimantas Sanajevas.

Литовські експерти представили спеціалізовані електронні системи для роботи технічних комітетів стандартизації – електронний комітет (Livelink), систему для розроблення стандартів SMIS, яка встановлена у фахівців LST, в цій системі розміщено інформацію про всі розроблювані стандарти, на яких етапах вони знаходяться, є зв'язок з каталогом, розміщено інформацію про всі технічні комітети стандартизації.


Фотозвіт >>

10.10.2016 р.

Круглий стіл щодо реформи системи технічного регулювання

21 вересня European Business Association провела круглий стіл, присв’ячений реформі технічного регулювання, в якому взяли участь Дмитро Сазонов — виконуючий обов’язки генерального директора Національного органу стандартизації та Максим Нефьодов — заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України.

Максим Нефьодов зазначив, що реформа системи технічного регулювання має велике значення як для бізнесу, так і для окремих споживачів. Ключовими принципами реформи є прозорість, відкриті відносини з бізнесом і якісний сервіс.

Дмитро Сазонов акцентував увагу на досягненнях у сфері стандартизації, діяльності технічних комітетів стандартизації, виконанні плану гармонізації стандартів.

«Для спрощення продажу стандартів був створений онлайн-магазин, то ж замовити стандарт тепер можна в декілька кліків. Наше підприємство є офіційним представником міжнародної організації зі стандартизації ISO та єдиним офіційним розповсюджувач серед підприємств України електронних та паперових копій міжнародних стандартів. Але головне наше завдання — залучити бізнес і галузевих експертів до спільної роботи» — підкреслив Дмитро Сазонов.

Особливу увагу було приділено обговоренню практичних та проблемних питань застосування технічних регламентів в Україні.

Дякуємо European Business Association за організацію круглого столу!


Фотозвіт >>

22.09.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 11 - 20 з 436
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  5 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:47 - 13.03.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2017
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907