На головну
На головну


Новини

ДП «УкрНДНЦ» підтримує заходи щодо боротьби з корупцією

Прокуратура затримала співробітника держпідприємства під час отримання хабара за оформлення сертифікату. У відношенні до порушника відкрито кримінальну справу. На час слідства він відсторонений від виконання службових обов'язків.

Слідчим органам надано усі необхідні документа та матеріали.

Позиція керівництва державного підприємства «УкрНДНЦ» щодо корупційних порушень залишається жорсткою. В реформованій системі технічного регулювання немає місця ані прихованим домовленостям, ані хабарам чи іншим зловживанням. 

Ключові принципи реформи — це прозорість, відкритість і зменшення тиску на бізнес з боку держави. Підприємство принципово змінює підходи до власної діяльності, роблячи акцент на наданні якісного сервісу і залученні кращої експертизи. Так, для більш простого і зручного отримання стандартів було запущено веб-сайт shop.ukrndnc.org.ua, побудований за принципом онлайн-магазину. Окрім зручності у використанні, сайт значно знижує корупційні ризики і робить невигідною роботу різного роду посередників.

Керівництво ДП «УкрНДНЦ» продовжуватиме роботу по підвищенню якості роботи і очистки системи від зловживань, а також ініціює проведення додаткових профілактичних та роз'яснювальних робіт.

26.05.2016 р.

Пропозиція оренди розміщення закладу громадського харчування за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2

ДП "УкрНДНЦ" пропонує частину приміщень за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2 для передачі в оренду для розміщення закладу громадського харчування. 

Контактні телефони:

+38 (044) 450-74-47 

+38 (044) 409-21-68 


Примітка: Передача в оренду здійснюється у порядку, передбаченому чинним законодавством для оренди державного та комунального майна, в т.ч. за погодженням з профільним міністерством.

10.05.2016 р.

Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015

Інститут підготовки фахівців Національного органу стандартизації 31 травня 2016 року проводить семінар на тему:«Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015».

Деталі за телефоном: +38 (044) 45234-27 або e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

05.05.2016 р.

Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з питань застосування стандартів, у тому числі в зв’язку зі скасуванням у 2015 році міждержавних стандартів (ГОСТ)


— Чи можна виробникам користуватися скасованими ГОСТ?

— Що робити, якщо вимоги прийнятих на заміну ГОСТ стандартів нижчі, ніж були у скасованому? Чи варто знижувати якість?

— Який із стандартів вважати обов'язковим?

— Якими нормативними документами слід користуватись, якщо певний ГОСТ скасовано?

— Що робити, якщо не має стандарту на заміну скасованого ГОСТ?

Усі відповіді можна отримати із роз’яснення  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

21.04.2016 р.

Торгово-промислова палата України проводить Національний форум з підтримки експорту

Image

ІІ національний форум з підтримки експорту відбудеться 27-28 квітня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України під патронатом Президента України та Кабінету Міністрів України під девізом «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес».

Основна мета Форуму — формування чіткого розуміння та обговорення практичних питань щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності та налагодження коопераційних зв'язків з бізнесом різних країн світу, експорту української продукції до ЄС та імпорту європейської продукції до України.

Планується, що у форумі візьмуть участь близько 500-700 представників українських підприємств-експортерів, іноземні імпортери, члени Уряду України та представники зарубіжних органів влади, представники ЄС, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, експерти в сфері зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації, а також інші провідні експерти. В минулому році Форум став принципово новою українською платформою для ефективного діалогу між бізнесом і владою.

Програмою Форуму передбачено проведення гала-сесії за участі представників Уряду, Верховної Ради та Адміністрації Президента України: «Проведення ефективних економічних перетворень в Україні як запорука успішної підтримки національного товаровиробника та збільшення українського експорту», панельних дискусій, круглих столів та спеціалізованих секцій.

Учасники заходу отримають актуальну інформацію, практичні рішення та широкі комунікативні можливості з бізнес-аудиторією конференції.

Програма заходу та попередня реєстрації на сайтах: http://exportua-forum.com та http://satu.com.ua. Контакти: (044) 586 40 15, (067) 233 47 48, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

19.04.2016 р.

Семінар Перехід системи менеджменту на нову версію стандарту ІSO 9001:2015

Image

Інститут підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології Національного органу стандартизації ДП «Український науково-дослідний і навчальний центр проблем стандартизації, сертифікації та якості» 27 квітня 2016 року  проводить семінар на тему: «Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015».

Метою семінару є надання учасникам цілісного уявлення про основні зміни у новій версії стандарту та надання рекомендації щодо перебудови документованої системи якості організації.


Цільова аудиторія тренінгу

· Власники бізнесу

· Керівники компаній

· Керівники відділів

· Управлінський резерв

· Ключові фахівці компанії

· Представники керівництва з якості компаній , які припускають впроваджувати або вже впровадили та сертифікували систему управління якістю на відповідність вимогам стандарту ISO 9001

· Керівники і співробітники компаній, яким доручено проводити аудит і оцінку відповідності вимогам міжнародного стандарту ISO 9001


Програмою семінару передбачено розглянути наступні питання:

- Менеджмент ризиків – закономірний крок у керуванні організацією

- Структура стандарту та логіка побудови ISO 9001:2015

- Загальний огляд змін

- Взаємодія процесів з урахуванням ризиків

- Зміни у термінології систем менеджменту

- Опис контексту організації

- Необхідність розуміння очікувань зацікавлених сторін

- Застосування у процедурах оцінок ризиків


Посилення контролю за аутсорсинговими процесами

- Зміни у документуванні

- Проектування та розроблення продукції та послуг

- Виробництво продукції та послуг

- Моніторинг – вимірювання - аналіз – оцінка

- Внутрішній аудит

- Невідповідності та коректувальні дії

- Аналіз з боку керівництва

- Порядок переходу на нову версію для сертифікованих компаній


Учасники семінару отримають сертифікат Національного органу стандартизації ДП «УкрНДНЦ».

Семінар проводить Горшков Леонід Іванович  міжнародний аудитор із систем менеджменту, кандидат фізико-математичних наук.

Вартість участі одного фахівця у семінарі становить — 900 грн. з ПДВ, участь двох фахівців від однієї організації  — 1500 грн. з ПДВ, трьох фахівців — 1800 грн. з ПДВ. 

У вартість навчання входить матеріально-технічне та інформаційно-методичне забезпечення, Wi-Fi, кава у перервах.

Зареєструватись на семінар, тел./ф. (044) 452-34-27, e-mail:  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

14.04.2016 р.

Обмін досвідом у сфері стандартизації, сертифікації та міжнародного співробітництва


Національний орган стандартизації розпочав триденний семінар (12-14 квітня) з експертами Турецького інституту стандартів (TSE) (Кюршат Йилмаз, Ченгіз Батигюн, Байрам Селам) щодо обміну досвідом в сфері стандартизації, сертифікації та міжнародного співробітництва.

Семінар відкрили директор департаменту технічного регулювання Мінекономрозвитку України Леонід Віткін та виконуючий обов’язки генерального директора ДП «УкрНДНЦ»Дмитро Сазонов.

В ході роботи семінару будуть розглянуті наступні питання:

— Cистема стандартизації TSE та міжнародне співробітництво (координація роботи технічних комітетів (ТК) та практика ведення секретаріатів ТК, практика залучення зацікавлених сторін до розроблення стандартів, способи залучення бізнесу до участі в ТК, досвід продажу стандартів, ІТ системи в TSE, процедура скасування нормативних документів, механізм розповсюдження стандартів та послуг стандартизації);

— Міжнародна сертифікація (система оцінки відповідності Туреччини, досвід співробітництва TSE з IQNet, досвід TSE з сертифікації систем енергетичного менеджменту відповідно до вимог ISO 50001, сертифікація персоналу, досвід TSE в CE Marking, досвід випробувальних лабораторій TSE у випробуванні продукції відповідно до вимог Директив Європейського Союзу);

— Міжрегіональне співробітництво в рамках IRSA – MAC та співпраця між TSE та Національним органом стандартизації України. Фотозвіт >>

12.04.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 40 з 436
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  1 гість
Останнє оновлення сайту:
   11:47 - 13.03.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2017
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907