На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Новини

До уваги користувачів нормативних документів!

Повідомляємо, що у червні 2016 року, додатково до плану, з друку вийшли такі національні стандарти України:

Позначення документа

Повна назва документа

ДСТУ ISO 7040:2010

Гайки шестигранні самостопорні (з неметалевим вкладнем) типу 1. Класи міцності 5, 8 та 10. Технічні вимоги.

ДСТУ EN 14483-5:2008

Покриви склоподібні фарфорові та емалеві. Частина 5. Метод визначення тривкості до хімічної корозії у закритих системах.

ДСТУ ISO 22476-3:2008

Дослідження та випробування геотехнічні. Частина 3. Польове стандартне випробування на твердість.

ДСТУ ISO 5061:2009

Корми для тварин. Визначення вмісту вичавків насіння кліщовини мікроскопічним методом.

ДСТУ ISO 5738/IDF 76:2009

Молоко та молочні продукти. Визначення вмісту міді фотометричним методом (контрольний метод).

ДСТУ EN 335-1:2010

Стійкість деревини та виробів з деревини. Визначення класів використання. Частина 1. Загальні положення.

ДСТУ EN 335-2:2010

Стійкість деревини та виробів з деревини. Визначення класів використання. Частина 2. Застосування до суцільної деревини.

ДСТУ ISO 6233:2009

Руди марганцеві та концентрати. Визначення кальцію та магнію титриметричним методом із застосуванням етилендіамінтетраоцтової кислоти.

ДСТУ ISO 6732:2009

Молоко та молочні продукти. Визначення вмісту заліза спектрометричним методом (контрольний метод).

ДСТУ ISO/IEC 10536-1:2008

Картки ідентифікаційні. Картки на інтеґрованих мікросхемах безконтактні. Картки тісної взаємодії. Частина 1. Фізичні характеристики.

ДСТУ ISO 1728:2009

Колісні транспортні засоби. З’єднувачі пневматичних магістралей гальмової системи тягача та причепа. Вимоги щодо взаємозамінності.

ДСТУ 7668:2014

Угіддя сільськогосподарські радіоактивно забруднені. Вимоги до ботанічного складу травостоїв пасовищно-сінокісних угідь.

ДСТУ EN 14466:2013

Протипожежна техніка. Мотопомпи пожежні переносні. Загальні технічні вимоги, вимоги безпеки та методи випробовування.

ДСТУ IEC 61453:2009

Приладобудування ядерне. Детектори гамма-випромінення сцинтиляційні для аналізу радіонуклідів. Калібрування та випробування.

ДСТУ ISO 19219:2007

Жири тваринні і рослинні та олії. Метод визначення видимого осаду в сирих жирах та оліях.

ДСТУ ISO 6257:2014

Матеріали вуглецеві для виробництва алюмінію Пек для електродів відбирання проб.

ДСТУ ISO 6557-2:2014

Фрукти, овочі та продукти переробляння. Визначання вмісту аскорбінової кислоти. Частина 2. Практичні методи.

ДСТУ ISO 8151:2009

Молоко сухе. Визначення масової частки нітратів методом відновлення кадмієм і спектрометрією (прискорений метод).

ДСТУ ISO 9197:2010

Напівфабрикати волокнисті, папір та картон. Метод визначення хлоридів, розчинних у воді.

ДСТУ ISO 9292:2009

Руди марганцеві та концентрати. Визначення загального заліза спектрометричним методом із застосуванням 1,10-фенантроліну.

ДСТУ ISO 15886-3:2010

Іригаційне устатковання. Дощувальні апарати. Частина 3. Визначення параметрів розподіляння та методи випробовування.

ДСТУ ISO 16654:2009

Мікробіологія харчових продуктів і кормів для тварин. Горизонтальний метод виявлення Escherichia соli 0157.

ДСТУ OIML R 97:2014

Метрологія. Барометри. Загальні технічні умови.

Ці нормативні документи вже доступні для придбання в електронному вигляді на сайті нашого інтернет-магазину shop.ukrndnc.org.ua, де ви можете придбати офіційні електронні копії нормативних документів самостійно. Також є можливість замовити стандарти на паперових носіях. Надсилайте Ваші замовлення на адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

ДП «УкрНДНЦ» постійно шукає можливості задоволення ваших потреб в отриманні національних стандартів і робить для цього все можливе.

Ви можете допомогти нам визначити найбільш важливі та запитувані стандарти, надсилаючи свої замовлення на нормативні документи, які ще не видані, на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

24.06.2016 р.

Конференція «Публічні закупівлі в Україні та світі: нові можливості чи ілюзія»

30 червня 2016 року відбудеться конференція «Публічні закупівлі в Україні та світі: нові можливості чи ілюзія», організатором якої є ДП «Держзовнішінформ» спільно із системою ProZorro та офісом GPAinUA за підтримки департаменту регулювання державних закупівель Мінекономрозвитку.

Учасників конференції ознайомлять з публічними закупівлями як ефективним інструментом для збільшення збуту, нададуть інформацію про майданчики та механізми участі в публічних закупівлях в світі.

Публічні закупівлі мають низку переваг над іншими інструментами збільшення збуту та розширення ринків, зокрема, зменшують час на пошук країни експорту та споживача, забезпечують великий сталий попит та чітко визначені умови конкуренції.

Окремою темою обговорення на конференції буде вихід вітчизняних компаній на міжнародний ринок GPA. Також буде розглянута практика участі в системі українських публічних закупівель  ProZorro. Участь у останній стає дедалі актуальнішою для українського бізнесу. За рішенням уряду з 1 серпня 2016 року всі державні закупівлі в Україні повинні здійснюватися через систему публічних електронних закупівель.

Детальніше на сайті ДП «Держзовнішінформ» http://tender.dzi.gov.ua.

14.06.2016 р.

ДП «УкрНДНЦ» підтримує заходи щодо боротьби з корупцією

Прокуратура затримала співробітника держпідприємства під час отримання хабара за оформлення сертифікату. У відношенні до порушника відкрито кримінальну справу. На час слідства він відсторонений від виконання службових обов'язків.

Слідчим органам надано усі необхідні документа та матеріали.

Позиція керівництва державного підприємства «УкрНДНЦ» щодо корупційних порушень залишається жорсткою. В реформованій системі технічного регулювання немає місця ані прихованим домовленостям, ані хабарам чи іншим зловживанням. 

Ключові принципи реформи — це прозорість, відкритість і зменшення тиску на бізнес з боку держави. Підприємство принципово змінює підходи до власної діяльності, роблячи акцент на наданні якісного сервісу і залученні кращої експертизи. Так, для більш простого і зручного отримання стандартів було запущено веб-сайт shop.ukrndnc.org.ua, побудований за принципом онлайн-магазину. Окрім зручності у використанні, сайт значно знижує корупційні ризики і робить невигідною роботу різного роду посередників.

Керівництво ДП «УкрНДНЦ» продовжуватиме роботу по підвищенню якості роботи і очистки системи від зловживань, а також ініціює проведення додаткових профілактичних та роз'яснювальних робіт.

26.05.2016 р.

Пропозиція оренди розміщення закладу громадського харчування за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2

ДП "УкрНДНЦ" пропонує частину приміщень за адресою м.Київ, вул.Святошинська, 2 для передачі в оренду для розміщення закладу громадського харчування. 

Контактні телефони:

+38 (044) 450-74-47 

+38 (044) 409-21-68 


Примітка: Передача в оренду здійснюється у порядку, передбаченому чинним законодавством для оренди державного та комунального майна, в т.ч. за погодженням з профільним міністерством.

10.05.2016 р.

Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015

Інститут підготовки фахівців Національного органу стандартизації 31 травня 2016 року проводить семінар на тему:«Перехід системи менеджменту якості на нову версію стандарту ISO 9001:2015».

Деталі за телефоном: +38 (044) 45234-27 або e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

05.05.2016 р.

Роз’яснення Міністерства економічного розвитку і торгівлі України з питань застосування стандартів, у тому числі в зв’язку зі скасуванням у 2015 році міждержавних стандартів (ГОСТ)


— Чи можна виробникам користуватися скасованими ГОСТ?

— Що робити, якщо вимоги прийнятих на заміну ГОСТ стандартів нижчі, ніж були у скасованому? Чи варто знижувати якість?

— Який із стандартів вважати обов'язковим?

— Якими нормативними документами слід користуватись, якщо певний ГОСТ скасовано?

— Що робити, якщо не має стандарту на заміну скасованого ГОСТ?

Усі відповіді можна отримати із роз’яснення  Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

21.04.2016 р.

Торгово-промислова палата України проводить Національний форум з підтримки експорту

Image

ІІ національний форум з підтримки експорту відбудеться 27-28 квітня 2016 року в Торгово-промисловій палаті України під патронатом Президента України та Кабінету Міністрів України під девізом «Відкриваємо країни. Об'єднуємо бізнес».

Основна мета Форуму — формування чіткого розуміння та обговорення практичних питань щодо ведення зовнішньоекономічної діяльності та налагодження коопераційних зв'язків з бізнесом різних країн світу, експорту української продукції до ЄС та імпорту європейської продукції до України.

Планується, що у форумі візьмуть участь близько 500-700 представників українських підприємств-експортерів, іноземні імпортери, члени Уряду України та представники зарубіжних органів влади, представники ЄС, дипломатичних місій, акредитованих в Україні, експерти в сфері зовнішньоекономічної діяльності, інвестицій, кредитування, банківської справи, страхові організації, а також інші провідні експерти. В минулому році Форум став принципово новою українською платформою для ефективного діалогу між бізнесом і владою.

Програмою Форуму передбачено проведення гала-сесії за участі представників Уряду, Верховної Ради та Адміністрації Президента України: «Проведення ефективних економічних перетворень в Україні як запорука успішної підтримки національного товаровиробника та збільшення українського експорту», панельних дискусій, круглих столів та спеціалізованих секцій.

Учасники заходу отримають актуальну інформацію, практичні рішення та широкі комунікативні можливості з бізнес-аудиторією конференції.

Програма заходу та попередня реєстрації на сайтах: http://exportua-forum.com та http://satu.com.ua. Контакти: (044) 586 40 15, (067) 233 47 48, e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

19.04.2016 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 31 - 40 з 438
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  1 гість
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907