На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Новини

Міжнародна науково-практична конференція «СТАНДАРТИЗАЦИЯ, СЕРТИФИКАЦИЯ, МЕТРОЛОГИЯ И МЕНЕДЖМЕНТ»

Шановні аспіранти, здобувачі наукових ступенів, наукові співробітники, викладачі ВНЗ, педагогічні працівники освітніх установ, магістри, практикуючі фахівці, а також особи, що виявляють інтерес до питань стандартизації, сертифікації, метрології та менеджменту!

Запрошуємо Вас взяти заочну участь у роботі дистанційних міжнародних конференцій, які проходитимуть у м. Києві в 2015 -16 роках. Матеріали конференцій будуть опубліковані у формі збірників тез та розміщені на сайті Національного органу стандартизації ДП "УкрНДНЦ". Збірникам тез приcвоюютьcя відповідні індекси УДК і ISBN. Усім учасникам / авторам надсилаються індивідуальні Сертифікати учасника, що підтверджують участь у конференції.

З умовами участі у міжнародних науково-практичних конференціях можна ознайомитися в інформаційному листі.

18.06.2015 р.

mikhailitchenko@me.gov.ua

Друзья, мы сейчас заменяем старые ГОС стандарты на Европейские и обновляем всю систему стандартизации, сертификации и тех-регулирования, что является одним из самых важных элементов экономических реформ (хоть и не на столько заметный на первый взгляд) и одним из обязательных условий соглашения об ассоциации с ЕС. Это значительно облегчит импорт, экспорт и вывод продукции на рынок для бизнеса, и соответственно, снизит цену и повысит спектр выбора продукции для нас.

В связи с этим, нам для ДП УкрНДНЦ (национальный орган стандартизации) нужен веб-разработчик который сможет сделать портал/веб магазин по продаже стандартов. 
Так как в настоящие время ДП, мягко говоря, переживает не самые лучшие времена, родина вам будет очень благодарна если вы сможете предоставить нам данный сайт на бесплатной основе Смайлик «smile»
Если вы заинтересованы, пишите в личку или на email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

Спасибо!

UPDATE:
По сути нужно сделать онлайн магазин, где будут продаваться около 10 тыс. pdf документов. Поиск, предпросмотр, категоризация, платежная система. Как пример, онлайн магазин британской компании BSI - полный аналог украинского УкрНДНЦ: http://shop.bsigroup.com/

 

06.05.2015 р.

Повідомлення про Інститут підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології

Згідно Порядку ліцензування діяльності з надання освітніх послуг (Постанова КМУ від 08.08. 2007 р. № 1019 «Про ліцензування діяльності з надання освітніх послуг») Інститут підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології ДП «УкрНДНЦ» одержав Ліцензію № 636067 від 10.03.2015 р. на право надання освітніх послуг навчальними закладами, пов’язаних з одержанням освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підвищення кваліфікації фахівців у галузі знань 0510 «Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології» та зі спеціальності 8.18010010 «Якість, стандартизація та сертифікація». Строк дії ліцензії − з 27.01.2015 р. до 01.07.2020 р. Детальніше...   

16.04.2015 р.

Проект ДСТУ 4069 «Напої безалкогольні. Загальні технічні умови»

До уваги користувачів!

ТК 67 «Пиво та безалкогольні напої» спільно з Приватним акціонерним товариством «УкрПИВО» розроблено проект першої редакцій переглянутого ДСТУ 4069 «Напої безалкогольні. Загальні технічні умови».

Проект першої редакції зазначено стандарту розміщено на офіційному сайті Приватного акціонерного товариства «УкрПИВО» – www.ukrpivo.com.

На виконання статті 20 Закону України «Про стандартизацію» розробники зазначеного проекту національного стандарту звертаються з проханням до всіх зацікавлених сторін надавати коментарі й аргументовані пропозиції щодо змісту і викладення положень стандарту до Приватного акціонерного товариства «УкрПИВО» на адресу вул. М. Житомирська, 3А, м. Київ, 01001, України та на електронну адрес e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

Останній термін подання коментарів і пропозицій 29 травня 2015 року.

10.04.2015 р.

Перші редакції проектів Зміни № 2 до ДСТУ 4733:2007, ДСТУ 4734:2007, ДСТУ 4735:2007

До уваги користувачів!

Асоціацією українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» розроблено проекти таких трьох змін:

- Зміна № 2 до ДСТУ 4733:2007 «Морозиво молочне, вершкове, пломбір. Загальні технічні умови»;

- Зміна № 2 до ДСТУ 4734:2007 «Морозиво плодово-ягідне, ароматичне, шербет, лід. Загальні технічні умови»;

- Зміна № 2 до ДСТУ 4735:2007 «Морозиво з комбінованим складом сировини. Загальні технічні умови».

Проекти перших редакцій зазначених змін розміщено на офіційному сайті Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» – www.auvm.com.ua.

На виконання статті 20 Закону України «Про стандартизацію» розробники зазначених змін до національних стандартів звертаються з проханням до всіх зацікавлених сторін надавати коментарі й аргументовані пропозиції щодо змісту і викладення положень змін до Асоціації українських виробників «Морозиво і заморожені продукти» на адресу: вул. Новаторів, 9, оф-А-1, м. Київ, 02090, України та на електронну адресу e-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. .

Останній термін подання коментарів і пропозицій 5 червня 2015 року.

07.04.2015 р.
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 91 - 100 з 438
Новини
Останні новини
Митний союз
Семінари та конференції
Привітання до свят
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я


Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907