На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Резолюція XV-го всеукраїнського інформаційного, навчально-консультаційного семінару

РЕЗОЛЮЦІЯ XV-го  Всеукраїнського  інформаційного, навчально-консультаційного семінару на тему: 

«Оцінка відповідності продукції вимогам технічних регламентів. Системи управління якістю на підприємствах згідно з ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007. Математичне моделювання процесів забезпечення належної якості медичної та харчової продукції та послуг» 

Термін проходження: 03—05 жовтня 2013 року

Місце проведення: с. Місхор, АР Крим

— ген. директор Говоров Олександр Вікторович, ДП «Кривбасстандартметрологія» иректор Андрюшко Андрій Костянтинович, ДП « — ген. директор Гукасян Антон Петросович, ДП «Кіровоградстандартметрологія» ДП «Миколаївстандартметрологія» директор Романенко Ірина Михайлівна, ДП « — ген. директор Шипко Олексій Федорович, ДП «Міжрегіональний науково-інженерний центр з сертифікації систем якості, труб, балонів та іншої металопродукції»,  м. Дніпропетровськ директор Абросимова Тетяна Миколаївна.

  Семінар розпочав Дорошин Олександр Титович, нач. відділу організаційно-методичної й консультаційної роботи зі стандартизації та оцінки відповідності ДП «Харківський територіальний науково-виробничий центр стандартизації, сертифікації та якості». Він доповів про сучасний стан системи технічного регулювання України й особливості застосування технічних регламентів. Тема наразі є надзвичайно актуальною, тому зумовила жвавий інтерес зі сторони учасників семінару. На семінарі учасники прослухали й обговорили такі питання: зміст технічних регламентів, їхня структура; практичні рекомендації підприємствам щодо застосування вимог технічних регламентів; вимоги до оформлення декларацій про відповідність продукції; модульний підхід в оцінці відповідності продукції; вимоги щодо оформлення технічної документації на продукцію. Підприємства обмінялися досвідом у процедурі підтвердження відповідності продукції вимогам технічних регламентів.

Директор Львівської філії ДП «УкрНДНЦ», к.т.н., доц. Бандирська Ореста Володимирівна провела огляд Закону України «Про метрологію та метрологічну діяльність» та його особливості. Розглянули слухачі й Проект закону. (Новий закон набуває чинності 01 січня 2014 р.). Наголос здійснили на «проблемні моменти» законодавчого документа. Розглянули вплив документа на діяльність підприємств, які впровадили системи управління якістю згідно з ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007. Цікавими моментами було наголошення на важливості правильного, ефективного впровадження цих систем й акценти, на яких потрібно зосередити увагу під час навчання фахівців у ДП «УкрНДНЦ». Коротко слухачі з лектором розглянули проведення внутрішнього аудиту з цих систем. Зосередили увагу на результативності й ефективності систем управління якістю. Наприкінці слухачі виступили з доповідями щодо функціонування систем управління якістю на їхніх підприємствах згідно з ДСТУ ISO 9001:2009 та ДСТУ ISO 22000:2007 — було висвітлено проблемні актуальні моменти впровадження та «життя» таких систем управління якістю та пропозиції, цікаві рішення, інновації, пов’язані з постійним поліпшенням діяльності підприємства, у якому впроваджено ці системи. Наприкінці семінару підвели підсумки та склали проект резолюції.

Проведено огляд математичних методів моделювання процесів діяльності на підприємстві для відображення реального стану його роботи. Приділено увагу поняттю та феномену «якості» продукції, визначено суть якості та підхід до якості, а також обговорено поняття «належної якості» та її забезпечення. Пояснення потребували також характеристики якості продукції та послуг, обговорено критерії якості. Провели бесіду з проблем забезпечення якості та витрат, пов’язаних із цим. Обговорили питання державного та ринкового нагляду. А за «круглим столом» слухачі обговорили впровадження систем управління якістю підприємства свого регіону та контроль зі сторони держави за діяльністю таких підприємств.

Загалом семінар можна вважати ефективним, оскільки він зацікавив слухачів та викликав бажання зустрітися ще раз із подальших питань, які постійно виникали під час проведення семінару.

Особлива подяка від організаторів семінару директорам територіальних центрів, із яких прибули слухачі на навчання; за їхнє розуміння важливості таких заходів. Плануємо надалі проводити такі зустрічі та чекаємо проблемних питань, ситуаційних задач за схожими тематиками. Наприклад, озвучено пропозицію щодо наступного семінару: присвятити його статистичним методам контролю якості на підприємствах. Готуємо такий семінар і згодом повідомимо Вас запрошенням. Дякуємо за співпрацю!

22.11.2013 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  2 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907