На головну
На головну


«InCo Forum»: міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації

Image

«InCo Forum»: міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації,
11-13 жовтня, ВЦ «Козак-Палац», м. Запоріжжя

11-13 жовтня у виставковому центрі «Козак-Палац» (м. Запоріжжя) відбудеться міжнародний форум з питань інтеграції та кооперації — «InCo Forum».

Захід ініційований Запорізькою торгово-промисловою палатою, Запорізькою ОДА, Торгово-промисловою палатою України та є логічним продовженням серії національних форумів з підтримки експорту в регіонах України.

Мета Форуму: представлення ключових змін у питаннях інвестування, зовнішньої торгівлі та кооперації з регіонами України в умовах дії Угоди про зону вільної торгівлі з ЄС.

Одними із ключових блоків форуму визначено панельні дискусії на теми «Міжнародна кооперація», «Інструменти підтримки та фінансування експортно-імпортної діяльності», «Розширення географії експорту українських компаній» за участю представників дипломатичних місій, законодавчої та виконавчої влади України, місцевого самоврядування, міжнародних галузевих асоціацій, представників вітчизняного та зарубіжного бізнесу.

Ефективності обговорення сприятиме також галузева спрямованість дискусій: у фокусі уваги будуть металургія, машинобудування, енергетика, сільське господарство.

Серед експертів заходу — віце-президент Торгово-промислової палати України Сергій Свистіль, виконуючий директор Китайської Торгової Асоціації Руслан Осипенко, генеральний директор Асоціації підприємств промислової автоматизації України Олександр Юрчак. Дослідження та прогнози Інституту економіки та прогнозування НАН України представлять наукові співробітники Тамара Осташко та Віталій Венгер. 

Представники бізнесу також зможуть поспілкуватися з експертами представництва ЄС в Україні, представниками Канадсько-Української торгової палати, міжнародних проектів «ПРОМІС» (Канада), «GIZ» (Німеччина), ПРООН, які вже підтвердили участь у Форумі.

Реалізація цього проекту буде сприяти розширенню  міжнародного співробітництва  та зміцненню інвестиційного іміджу України.

Оргкомітет Форуму: Запорізька торгово-промислова палата, тел.: +38 (061) 213-50-26, email: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. , www.ziif.in.ua

Національний орган стандартизації підтримує ініціативу проведення Форуму та приєднується до його співорганізації.

11.08.2016 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  1 гість
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907