На головну
На головну


Стандарти створюють довіру!

Під таким гаслом сьогодні в приміщенні Національного органу стандартизації розпочав роботу Міжнародний Форум з питань стандартизації з нагоди святкування Всесвітнього дня стандартів.

 

З вітальними словами до присутніх звернулися народний депутат України Геннадій Кривошея, заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, директор департаменту технічного регулювання Леонід Віткін, Президент Турецького інституту стандартів Sebahittin Kopkmaz .

"Хочу щиро привітати зі святом рядових фахівців, професіоналів, які працюють та вболівають за якість нашого з вами життя. Небайдужих людей, організації які долучаються до співпраці. Адже без живих людей, без їх знань та досвіду - закони, угоди, накази і так далі залишаться лише папером..." - зазначив Геннадій Кривошея.

Максим Нефьодов висловив вітання та найкращі побажання працівникам сфери стандартизації, метрології та суміжних видів діяльності з професійним святом та Всесвітнім днем стандартів!

"Стандартизація є важливою складовою системи технічного регулювання, що пов’язана практично із усіма видами економічної діяльності. Наразі найважливішим завданням у цій сфері є посилення інституційної спроможності національного органу стандартизації, організація структури технічних комітетів стандартизації відповідно до європейської моделі, прийняття значного масиву стандартів, гармонізованих з міжнародними та європейськими з використанням сучасних інформаційних технологій, з подальшим їх впровадженням у виробництво", - підкреслив Максим Нефьодов.

12.10.2016 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  6 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2018
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907