На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Повідомлення щодо створення технічного комітету стандартизації «Ювелірна промисловість»

У жовтні 1992 р. з метою координування робіт зі стандартизації в галузі ювелірного виробництва був створений технічний комітет ТК 32 «Ювелірна промисловість» (далі — ТК 32). Функції секретаріату ТК 32 було покладено на Львівське ДСКБ «Топаз». Львівське ДСКБ «Топаз» тривалий час не виконувало функції секретаріату ТК 32.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про стандартизацію» від 05.06.2014 № 1315-VII та 19.2.2 ДСТУ 1.14:2015 «Національна стандартизація. Процедури створення, діяльності та припинення діяльності технічних комітетів стандартизації", НОС було проведено аналіз діяльності ТК та встановлено, що на сьогодні необхідно припинити діяльність ТК 32, яке не спроможне виконувати свої функції та вести секретаріат ТК.

Казенні підприємства пробірного контролю за підтримки Міністерства фінансів України та участі представників різних напрямків роботи з дорогоцінними металами та дорогоцінним камінням ініціювали створення нового технічного комітету стандартизації «Ювелірна промисловість».

Було утворено організаційний комітет для підготовки пропозиції щодо створення технічного комітету стандартизації «Ювелірна промисловість».

Сфера діяльності — стандартизація у сфері дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння.

Код об'єктів стандартизації згідно з ДК 004-2008:

39.060 Золотарство/ювелірна справа (охоплює також дорогоцінні метали, коштовне та напівкоштовне каміння).

Основною метою новоствореного технічного комітету є вирішення завдань у відповідності до нормативно-правових актів України, Закону України «Про державне регулювання видобутку, виробництва і використання дорогоцінних металів і дорогоцінного каміння та контроль за операціями з ними» із змінами та доповненнями.

У результаті діяльності нового ТК буде здійснено повний перегляд чинних нормативних документів, розроблено ряд національних стандартів, гармонізованих до міжнародних вимог, а також директив Європейського Союзу. За рахунок упровадження нових та гармонізованих стандартів планується вдосконалити якість ювелірної продукції, забезпечити соціально-економічні потреби власного виробника, здійснювати науково-технічні розробки, спрямовані на подальший розвиток ювелірної галузі та пробірного контролю в цілому на основі вдосконалення технологічних процесів і технічних регламентів. 

ТК має намір співпрацювати з Технічним комітетом ISO/TC 174 (РМС) Конвенції з випробувань та клеймування виробів з дорогоцінних металів.

Пропозиції зацікавлених сторін щодо участі у роботі ТК надсилати на електронну адресу: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. або за адресою вул. Отто Шмідта, 26, м. Київ, Україна, 04107.

Контактна особа: відповідальний секретар оргкомітету ТК Резван Катерина Анатоліївна (044) 206-70-35.

Термін надання пропозицій — 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації.

06.03.2017 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я


Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907