На головну
На головну


Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

ДП «УкрНДНЦ», яке виконує функції національного органу стандартизації України, воно ж «Українське агентство зі стандартизації» оголошує про запуск нового сайту uas.org.ua.

Сайт розроблений зручним та доступним для користувачів, інформація логічно структурована по розділах, що стосуються сфер діяльності агентства. Максимально швидко надається інформація щодо оприлюднення проектів національних стандартів, пропозицій до програми робіт з національної стандартизації, інформація про технічні комітети стандартизації тощо. Сайт працюватиме також і на мобільних пристроях.

Розроблено інтеграційні модулі для забезпечення оперативного обміну інформацією як з каталогом національних стандартів, так і безпосередньо з електронною базою нормативних документів Національного фонду.

Розбіжність у назві сайту («УАС») та юридичної особи (ДП «УкрНДНЦ»), пояснюється тим, що ДП «УкрНДНЦ», яке було створено у 2003 році, розпочало ребрендинг. Воно не просто змінює назву на “Українське агентство зі стандартизації” (УАС), а створює повністю нову ідеологію підприємства.

“Тепер УАС позиціонує себе, як європейську сучасну організацію, переходить на новий рівень розвитку, що має формувати нове ставлення до процесів стандартизації,” — зазначила Ганна Лісіна, яка виконує обов'язки генерального директора УАС.

УАС прагне постійно вдосконалюватися, тому запрошує всіх охочих допомогти створити ще більш відкриту, корисну і доступну платформу. Свої побажання та рекомендації щодо структури та наповнення нового сайту можна надіслати через форму зворотнього зв‘язку.

29.03.2017 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  4 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2020
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907