На головну
На головну


Засідання 29-ї Генеральної Асамблеї ISO

Image10-16 вересня поточного року в м. Оттава (Канада) проходила 29-а Генеральна Асамблея міжнародної організації зі стандартизації (ISO), в якій взяла участь офіційна делегація України, очолювана Головою Держспоживстандарту України О. Висоцьким. До складу делегації входив перший заступник генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Я. Юзьків.
Згідно з програмою перебування, Я. Юзьків брав участь у засіданнях постійного комітету ISO з питань країн, що розвиваються (DEVCO). На цих засіданнях обговорено питання дійової практики технічного регулювання, передавання досвіду розвинутих країн, застосування інформаційних технологій, співпраці з іншими постійними комітетами ISO – CASCO, COPOLCO.

Основні висновки та рекомендації за результатами засідання:

- ефективність технічного регулювання визначається спільними та узгодженими діями національних органів стандартизації та наглядових органів;

- залучення країн, що розвиваються, до роботи в технічних комітетах ISO (ТК), проведення навчання і широке використання системи «твіннінг», коли розвинута країна передає досвід головування чи ведення секретаріату ТК;

- широке використання інформаційних технологій, зокрема, можливостей Інтернету в узгодженні проектів міжнародних стандартів.

На засіданнях Генеральної асамблеї ISO розглянуто звіт Генерального секретаря ISO щодо співробітництва ISO з іншими міжнародними організаціями: IEC, ITU, WTO і регіональними організаціями зі стандартизації. Затверджено план робіт на 2007 рік, проведено чергові вибори до Ради ISO, розглянуто інші важливі проблеми розроблення та застосування міжнародних стандартів.

14 вересня проходила відкрита сесія ISO: Охорона здоров’я – глобальні задачі та можливості міжнародної стандартизації, на якій обговорено питання підвищення якості медичних послуг шляхом впровадження міжнародних стандартів, зокрема, стандартів систем управління якістю.
За дорученням Голови Держспоживстандарту України Я. Юзьків дав інтерв’ю Канадському міжнародному радіо, в якому висвітлив роботу Держспоживстандарту України, участь його в роботі ISO та співпрацю з Канадою.

Image

Члени делегації Держспоживстандарту України
(зліва направо) Л. Боднар, М. Мухаровський та Я. Юзьків
з Генеральним директором Національного органу стандартизації Зімбабве (SAZ)

20.09.2006 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  9 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2018
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907