На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Положення про використання логотипу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України»


Це Положення встановлює основні процедури, вимоги і принципи використання логотипу Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» (далі — Конкурс).

1. Логотип — комбінований знак для товарів і послуг, захищений Свідоцтвом на товарний знак №87392 Державного департаменту інтелектуальної власності 11 лютого 2008 року.

Авторські права ДП «УкрНДНЦ» на товарний знак охороняються Законом України «Про охорону прав на знаки для товарів і послуг» з моменту подання заявки, тобто з 04.07.2006 року.

Незаконне використання цього знака тягне за собою цивільну або кримінальну відповідальність у відповідності із законодавством України.

2. Знак логотипу використовується для відображення його на продукції, яка рішенням Головної конкурсної комісії (далі — ГКК) визнана переможцем, лауреатом або фіналістом Конкурсу.

3. Учасникам Конкурсу надається право використовувати три ступеня логотипу:

— Бронзовий;

— Срібний;

— Золотий.

Логотипи трьох ступенів у растрі наведено нижче:

(eps)

 

4. Підставою для використання логотипу є офіційне рішення Головної конкурсної комісії (ГКК) про визначення переможців, лауреатів та фіналістів загальнодержавного етапу Конкурсу.

5. Золотий знак логотипу — комбінований знак для товарів і послуг Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» золотисто-жовтого кольору з написом «ПЕРЕМОЖЕЦЬ» із зазначенням року проведення Конкурсу.

Право на його безоплатне використання отримують переможці Конкурсу.

6. Срібний знак логотипу — комбінований знак для товарів і послуг Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» сріблясто — сірого кольору з написом «ЛАУРЕАТ» із зазначенням року проведення Конкурсу.

Право на його безоплатне використання отримують лауреати Конкурсу.

7. Бронзовий знак логотипу — комбінований знак для товарів і послуг Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) — «100 кращих товарів України» темно-бронзового кольору з написом «ФІНАЛІСТ» із зазначенням року проведення Конкурсу.

Право на його безоплатне використання отримують фіналісти Конкурсу.

8. Всім користувачам логотипу надається логотип відповідного ступеня з зазначенням року участі в Конкурсі в електронному вигляді та Свідоцтво встановленого взірця на право його використання терміном на два роки з моменту нагородження з реєстраційним номером за Реєстром переможців, лауреатів та фіналістів Конкурсу відповідних років.

9. Знак логотипу використовується організаціями та підприємствами, які брали участь у Конкурсі і отримали диплом переможця, лауреата чи фіналіста, в рекламних цілях і розміщується на продукції чи/та на упаковці/етикетці:

— логотип наноситься на незмінну частину кожного виробу або пакування чи/та проставляється в експлуатаційній і товаросупровідній документації (паспорті, ярлику, етикетці тощо). Розмір логотипу не повинен перевищувати 30 % від загальної площі, яку займає інформація про продукцію (товар, роботу, послугу)

— місце нанесення логотипу на продукцію, тару (пакування) і документацію встановлює підприємство, яке одержало право на його використання. При неможливості нанесення знака безпосередньо на продукцію, його проставляють на найменше (індивідуальне) споживче пакування.

10. Після 2-х років використання логотипу на безоплатній основі керівництво підприємства може прийняти рішення про продовження терміну використання логотипу Конкурсу.

В цьому разі підприємство (переможець, лауреат чи фіналіст Конкурсу) повинно підписати договір з ДП «УкрНДНЦ» на право використання логотипу Конкурсу на платній основі та обстеження підприємства на предмет підтвердження якості продукції (товарів, робіт, послуг), яка брала участь в Конкурсі.

За умови позитивного висновку експертів підприємство отримує право на використання логотипу на наступні два роки.

24.11.2014 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я


Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907