На головну
На головну


Увага! Цей сайт більше не оновлюється!

Актуальну інформацію про діяльність національного органу стандартизації

Ви знайдете за посиланням uas.org.ua

*Примітка: Сайт www.ukrndnc.org.ua  працюватиме в довідковому режимі.

Українське агентство зі стандартизації запускає новий офіційний сайт

Верифікація електронного цифрового підпису (електронної печатки), що проставляється на електронні копії нормативних документів у сфері стандартизації

Усі електронні копії нормативних документів, які розповсюджуються через Інтернет-магазин ДП «УкрНДНЦ», містять електронний цифровий підпис (електронну печатку) (далі — ЕЦП) ДП «УкрНДНЦ». Сертифікат відкритого ключа ЕЦП розміщено на веб-сайті Центра сертифікації ключів «UPG PKI» ТОВ «ЮКРЕЙН ПРОПЕРТІ ГРУПП» (далі — ЦСК) — http://ca.upg.kiev.ua/ua/certificates/list_cert/.

Для верифікації ЕЦП отриманого документа можна скористатися програмним забезпеченням ЦСК («Клієнт UPG PKI»), яке є у вільному доступі на сайті ЦСК за адресою — http://ca.upg.kiev.ua/ua/techsupport/upg/.

Після скачування інсталяційного пакета з вказаного сайту його потрібно встановити на комп'ютері клієнта. Для цього необхідно запустити виконуваний інсталяційний файл «SetupClientUpgPki.msi» та дотримуватися покрокових вказівок.

На першому кроці встановлення необхідно натиснути кнопку «Далее» (рис. 1).

Рисунок 1

На наступному кроці необхідно обрати директорію, в яку буде встановлено програмне забезпечення «Клієнт UPG PKI». Для цього потрібно натиснути кнопку «Обзор». Після вибору директорії треба натиснути на кнопку «Далее», щоб безпосередньо розпочати встановлення програмного забезпечення (рис. 2).

Рисунок 2

Коли закінчиться процес встановлення, треба натиснути кнопку «Закрыть» (рис. 3).

Рисунок 3

У разі, якщо програмне забезпечення «Клієнт UPG PKI» у Вас уже встановлено, для проведення верифікації ЕЦП необхідно запустити «клієнт» цього програмного забезпечення з меню «Пуск» (рис. 4).

Рисунок 4

Після запуску програмного забезпечення «Клієнт UPG PKI» відкривається головне вікно (рис. 5).

Рисунок 5

У даному вікні нас цікавить вкладка «Верифікація». Переходимо на неї одинарним клацанням лівої клавіші миші.

Вкладка «Верифікація» містить основний функціонал, необхідний для верифікації ЕЦП (рис. 6).

Рисунок 6

Для верифікації ЕЦП необхідно обрати документ, що містить ЕЦП. Це можна зробити натисканням кнопки з зображенням «плюса» зеленого кольору та вибором необхідного файлу за допомогою стандартної форми вибору та відкриття файлів Вашої операційної системи. Треба звернути увагу, що для того, щоб мати змогу вибрати файл у форматі PDF, у формі вибору файла необхідно вказати тип відображуваних файлів — «Усі файли (*.*)». Після відкриття файла, його назва та повний шлях розміщення будуть відображені у вікні перегляду ЕЦП. Натиснувши знак «плюса» ліворуч імені файлу можна побачити назву сертифіката ЕЦП ДП «УкрНДНЦ» (рис. 7).

Рисунок 7

Якщо у вікні перегляду ЕЦП немає записів, значить цей файл не підписано.

Верифікувати ЕЦП можна натисненням кнопки «Верифікувати обраний підпис» (права нижня кнопка із «галочкою» зеленого кольору), або подвійним натисканням лівої клавіші миші на відповідному ЕЦП. У разі успішної верифікації ЕЦП з’явиться вікно з повідомленням, у якому, натискаючи на гіперпосилання можна переглянути інформацію про сертифікат, яким підписано файл, та позначку часу (якщо така встановлена) (рис. 8).

Рисунок 8

У разі, якщо у файл було внесено несанкціоновані зміни або файл отримано з порушеннями, під час верифікації ЕЦП система повідомить про неуспішну спробу верифікації через невідповідність підпису підписаним даним (рис. 9).

Рисунок 9

У разі, якщо відбувається збій мережевого з’єднання з сервером ЦСК під час верифікації ЕЦП буде відображатися помилка верифікації підпису через неможливість отримання повного списку сертифікатів (рис. 10). У такому разі необхідно переконатись у під’єднанні клієнтського робочого місця до мережі Інтернет. У разі якщо під’єднання є — необхідно повторити спробу пізніше.

07.11.2012 р.
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Національні стандарти
Семінари, конференції
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  2 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2019
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907