На головну
На головну
Головна сторінка


Міжнародна науково-практична конференція з нагоди Всесвітнього дня стандартів

8 жовтня 2007 року під егідою Держспоживстандарту України відбулася Міжнародна науково-практична конференція з нагоди професійного свята — Дня працівників стандартизації і метрології та всесвітнього дня стандартів під гаслом «Стандарти та громадяни: внесок у суспільство».

У роботі конференції взяли участь понад 80 фахівців з України, а також представники Республіки Білорусь, Франції, Європейської Комісії в Україні, Міжнародної організації інтелектуальної власності (WIPO).

На конференції заслухано і обговорено 15 доповідей з актуальних питань стандартизації, технічного регулювання, споживчої політики та міжнародних зв’язків України у цих сферах.

Цього року конференція, що традиційно проводиться вже четвертий рік поспіль, набула статусу міжнародної. Детальніше...

25.10.2007 р. УАС - Новини

Cемінар з представниками Державних адміністрацій Київської, Вінницької, Чернігівської, Черкаської, Житомирської та Сумської областей

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року № 614 „Про затвердження системи управління якістю в органах виконавчої влади” та у відповідності з планом проведення семінарів щодо досвіду впровадження систем управління якістю в органах виконавчої влади 10 жовтня 2007 року в ДП «УкрНДНЦ» відбувся семінар з представниками Державних адміністрацій Київської, Вінницької, Чернігівської, Черкаської, Житомирської та Сумської областей. Детальніше...

Привітання з нагоди "Всесвітнього дня стандартів"

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
10 жовтня відзначається День працівників стандартизації і метрології, а 14 жовтня – Всесвітній день стандартів. Цього року Всесвітній день стандартів проходить під гаслом

“СТАНДАРТИ І ГРОМАДЯНИН: ВНЕСОК У СУСПІЛЬСТВО”.

Державна політика України у сфері технічного регулювання та захисту прав громадян-споживачів будується у тісному зв’язку із загальним курсом економічних і правових реформ з метою реалізації прав громадян на споживання безпечної продукції, отримання якісних послуг, захист навколишнього середовища.
Упевнений, що колектив ДП «УкрНДНЦ», який є однією з основних засадних ланок системи технічного регулювання в Україні, й надалі нестиме високе звання Наукового Центру у сфері стандартизації і суміжних сферах.

ЩИРО ВІТАЮ ВСІХ СПІВРОБІТНИКІВ З НАШИМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ! БАЖАЮ ВАМ ЗДОРОВ’Я, СІМЕЙНОГО ДОСТАТКУ, ЩАСТЯ, ДОБРОБУТУ І ТВОРЧОГО НАТХНЕННЯ!

Генеральний директор, О. Цициліано

34-те засідання науково-технічної комісії зі стандартизації і 17-те засідання робочої групи з інформаційних технологій, м. Судак, Україна

ImageЗ 2-го по 4-е жовтня 2007 р. у м. Судак, Україна, відбулось 34-те засідання науково-технічної комісії зі стандартизації (НТКС) та 17-те засідання робочої групи з інформаційних технологій (РГ ІТ) Міждержавної Ради зі стандартизації, метрології та сертифікації (МДР).

У засіданні НТКС та РГ ІТ прийняли участь члени НТКС, РГІТ та експерти з 6 країн-членів СНД, а саме: Азербайджанської Республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації, Республіки Таджикистан, України, заступник відповідального секретаря Бюро стандартів МДР.

За дорученням Держспоживстандарту України у роботі НТКС і РГ ІТ прийняли участь Тетера В.П. — директор НДІ стандартизації, член НТКС, та Чорнобривець М.В. — начальник відділу інформаційних технологій, член РГ ІТ. Детальніше...

 

09.10.2007 р. УАС - Новини

Міжнародна науково-практична конференція «Стандарти і громадянин: внесок у суспільство»

10 жовтня 2007 року працівники стандартизації та метрології України відзначатимуть своє професійне свято День працівників стандартизації і метрології, а 14 жовтня Всесвітній день стандартів.

На відзначення професійного свята Держспоживстандарт України 8 жовтня 2007 року проводить міжнародну науково-практичну конференцію «Стандарти і громадянин: внесок у суспільство». Конференція відбудеться у конференц-залі Державного підприємства «Центр «Укрчастотнагляд» за адресою: м. Київ, проспект Перемоги, 15-й км.

Інформація для учасників конференції:

Проїзд до ст. метро «Святошин», далі автобусом № 37 до зупинки —
Центр «Укрчастотнагляд» або замовленим автобусом від ДП «УкрНДНЦ» (Святошинська, 2, відправлення автобуса о 9 годині).

При собі необхідно мати документ, що посвідчує особу.

У разі приїзду на авто необхідно заздалегідь повідомити державний реєстраційний номер Вашого автомобіля за телефоном (044) 452–0164 (Андебура Віталій Анатолійович).

Початок роботи конференції о 10-й годині. Реєстрація – з 9:30.

Подаємо Програму конференції >>.

«100 кращих товарів України» 2006–2007 р.

28 вересня 2007 року відбулося чергове засідання Головної конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу якості продукції (товарів, робіт, послуг) – «100 кращих товарів України» 2006–2007 років на якому було затверджено списки переможців>>, лауреатів>> та фіналістів>> у розрізі номінацій та категорій.

01.10.2007 р. УАС - Новини

Рішення регіональної наради

Рішення регіональної наради за участю технічних комітетів стандартизації, представників органів виконавчої влади, промислових, наукових, ділових та громадських кіл Автономної Республіки Крим, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та м. Севастополь

6 вересня 2007 р. м. Одеса

На виконання наказу Держспоживстандарту України від 26.02.2007 р. № 37 “Про проведення регіональних нарад за участю ТК” на базі ДП “Одесастандартметрологія” проведено регіональну нараду за участю представників Держспоживстандарту України, голів ТК стандартизації, представників центрів стандартизації, метрології та сертифікації, випробувальних лабораторій, органів місцевої влади, промислових, наукових, ділових та громадських кіл Автономної Республіки Крим, Одеської, Миколаївської, Херсонської областей та м. Севастополь. Детальніше...

26.09.2007 р. УАС - Новини
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > Кінець >>

Всього 1289 - 1296 з 1358
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Авторизація


Забули пароль? | Реєстрація
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я


Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2018
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907