На головну
На головну
Головна сторінка


Розробка систем управління якістю в органах виконавчої влади

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року №614 «Про затвердження системи управління якістю в органах виконавчої влади» ДП «УкрНДНЦ» спільно з Українською асоціацією якості (УАЯ) провів навчання головних уповноважених з питань запровадження та забезпечення функціонування систем управління якістю (далі — головних уповноважених) за темою «Розробка систем управління якістю в органах виконавчої влади та внутрішній аудит згідно з національним стандартом ДСТУ ISO 9001-2001».

Узгоджений з УАЯ навчально-тематичний план (40 навчальних годин), відповідає першому навчальному модулю «Системи управління якістю та внутрішній аудит згідно ISO 9000-2000» 4-х рівневої системи навчання Української асоціації якості — національного представника України у Європейській організації якості (EOQ) .

Згідно затвердженого графіку протягом 2007 року проведено навчання чотирьох навчальних груп, всього пройшли підготовку 56 головних уповноважених від:

— облдержадміністрації (20 фахівців);

— комітетів (22 фахівця);

— міністерств (14 фахівців).

04.07.2007 р. УАС - Новини

Семінар «Технічні регламенти та процедури оцінки відповідності»

Кафедра «Оцінки відповідності, стандартизації та управління якістю» Інституту підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології ДП «УкрНДНЦ», зважаючи на необхідність підвищення кваліфікації фахівців органів з сертифікації продукції, провела 20 червня 2007 року науковий семінар на тему:

«Технічні регламенти та процедури оцінки відповідності»

Під час роботи семінару були розглянуті наступні питання:

— Міжнародне співробітництво України та стратегічне планування в галузі оцінки відповідності.

— Досвід впровадження технічних регламентів в ЄС.

— Вимоги до технічних регламентів.

— Уповноваження на проведення оцінки відповідності.

04.07.2007 р. УАС - Новини

ДП «УкрНДНЦ» — науковий партнер EOQ!

ImageЗ 19 по 25 травня 2007 року делегація Держспоживстандарту України у складі генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Цициліано Олексія Деонисовича, заступника генерального директора ДП «Дніпростандартметрологія» Маматова Валерія Петровича, заступника директора ІУЯ ДП «УкрНДНЦ» Заклецького Анатолія Володимировича взяла участь у роботі 109-ї Генеральної асамблеї EOQ та 51-го конгресу EOQ.

У ході роботи цих наукових зібрань, в яких, до речі, взяли участь біля 500 провідних фахівців з якості з усіх країн світу, включаючи США, Туреччину, Японію, Філіпіни, Індію, та практично з усіх країн Європи, ДП «УкрНДНЦ» було надано статус наукового партнера EOQ.

Крім того, відбулась плідна дискусія з приводу впровадження в Україні системи EVROS. Надзвичайно цікавою була робота в секції по обміну досвідом впровадження системи CAF в європейських країнах. Детальніше...

29.05.2007 р. УАС - Новини

Розроблено проекти нормативно-правових актів щодо встановлення процедур роботи технічного комітету стандартизації

Розроблено такі проекти нормативно-правових актів щодо встановлення процедур роботи технічного комітету стандартизації:


1. “Положення про технічний комітет стандартизації”. Завантажити >>

2. “Методичні рекомендації щодо підготовки Програми робіт із стандартизації технічного комітету стандартизації”. Завантажити >> 

3. “Методичні рекомендації щодо процедури роботи технічного комітету стандартизації”.  Завантажити >>

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів нормативно-правових актів просимо надсилати в Держспоживстандарт України до 2 липня 2007 року.

Контактний телефон/факс: +38 (044) 528-5479; E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

23.05.2007 р. УАС - Новини

V Всеукраїнський з’їзд якості

Якість як національна ідея України” – під таким гаслом у м.Києві 17-18 травня 2007 року проходив V Всеукраїнський з’їзд якості.

Організатори з’їзду: УАЯ, Держспоживстандарт України, УСПП, Держпідприємництва України, за сприяння Мінекономіки, Міністерства промислової політики, Міністерства транспорту і зв’язку, Федерації профспілок України, Національної академії наук України.

З`їзд якості за традицією проходить раз на два роки. 17 травня 2007 року, відкриваючи V Всеукраїнський з’їзд якості, міністр економіки України Анатолій Кінах відзначив вагомий вклад представників урядових структур, бізнес-кіл, науковців, освітян у рух щодо підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Міністр економіки наголосив: „5-й з’їзд якості має принципове значення. Адже в сучасному світі якість є вагомим чинником розвитку і може стати важелем відродження української промисловості й економіки, перетворить Україну в розвинену європейську державу з високим рівнем життя громадян”.  Детальніше...

21.05.2007 р. УАС - Новини

33-тє засідання науково-технічної комісії зі стандартизації, м. Баку, Азербайджанська Республіка

Image 3-го та 4-го травня 2007 р. у м. Баку, Азербайджанська Республіка, відбулось 33-тє засідання науково-технічної комісії зі стандартизації (НТКС) та 16-те засідання робочої групи з інформаційних технологій (РГ) Міждержавної Ради з стандартизації, метрології та сертифікації (МДР).

У засіданні НТКС та РГ прийняли участь члени НТКС, РГ та експерти з 7 країн-членів СНД, а саме: Азербайджанської республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Узбекистан, України, відповідальний секретар та заступник відповідального секретаря Бюро стандартів МДР. Детальніше...

10.05.2007 р. УАС - Новини

Питання акредитації і взаємного визнання результатів оцінки відповідності

Перша міжнародна конференція EUROLAB – UKRAINE«Питання акредитації і взаємного визнання результатів оцінки відповідності» відбулася 26–27 квітня 2007 року на базі ДП“УкрНДНЦ”

Були присутні та виступили з доповідями:

– Заступник Голови Держспоживстандарту Ю.В. Жарков;

– Генеральний секретар «EUROLAB» Jean-Marc Aublant;

– Генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» к.ф.-м.н. О.Д. Цициліано;

– Президент «EUROLAB – UKRAINE» А.В. Абрамов;

– Віце-президент «EUROLAB – UKRAINE» д.ф.-м.н. професор В.М. Новиков;

– Президент Асоціації Якості України П.Я. Калита;

– Президент «TURKLAB» Dr. Ömer Güzel.

На конференції було відмічено велику роботу Держспоживстандарту України щодо забезпечення простежуваності до національних еталонів.

Генеральний секретар «EUROLAB» Jean-Marc Aublant підкреслив, що для підписання національним органом акредитації України угоди про визнання з ЕА треба, щоб НААУ дійсно дотримувалася принципів незалежності і неупередженості. Детальніше...

27.04.2007 р. УАС - Новини

Рішення регіональної наради

Рішення регіональної наради за участю технічних комітетів стандартизації, представників органів виконавчої влади, промисловості та бізнесу Дніпропетровської, Донецької, Запорізької та Луганської областей (4 квітня 2007 р. м. Дніпропетровськ)

З метою забезпечення реалізації державної політики у сфері стандартизації та дотримання міжнародних принципів діяльності технічних комітетів стандартизації України (ТК), підвищення результативності їх діяльності та залучення до роботи в ТК суб’єктів господарювання, Держспоживстандартом України за сприяння ДП «Дніпростандартметрологія» проведено нараду керівників ТК, органів з сертифікації, регіональних відділень Торгово-промислової палати, органів місцевої влади, асоціацій та об’єднань виробників, представників державних підприємств Держспоживстандарту України. Детальніше...

18.04.2007 р. УАС - Новини
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > Кінець >>

Всього 1305 - 1312 з 1357
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  8 гостей
Останнє оновлення сайту:
   10:25 - 23.05.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2017
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907