На головну
На головну
Головна сторінка


Оновлений склад Колегії Держспоживстандарту України

Наказом Державного комітету України з питань технічного регулювання та споживчої політики від 25 червня 2007 року №132 затверджено оновлений склад Колегії Держспоживстандарту України. Детальніше...

04.07.2007 р. УАС - Новини

Розробка систем управління якістю в органах виконавчої влади

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2006 року №614 «Про затвердження системи управління якістю в органах виконавчої влади» ДП «УкрНДНЦ» спільно з Українською асоціацією якості (УАЯ) провів навчання головних уповноважених з питань запровадження та забезпечення функціонування систем управління якістю (далі — головних уповноважених) за темою «Розробка систем управління якістю в органах виконавчої влади та внутрішній аудит згідно з національним стандартом ДСТУ ISO 9001-2001».

Узгоджений з УАЯ навчально-тематичний план (40 навчальних годин), відповідає першому навчальному модулю «Системи управління якістю та внутрішній аудит згідно ISO 9000-2000» 4-х рівневої системи навчання Української асоціації якості — національного представника України у Європейській організації якості (EOQ) .

Згідно затвердженого графіку протягом 2007 року проведено навчання чотирьох навчальних груп, всього пройшли підготовку 56 головних уповноважених від:

— облдержадміністрації (20 фахівців);

— комітетів (22 фахівця);

— міністерств (14 фахівців).

04.07.2007 р. УАС - Новини

Семінар «Технічні регламенти та процедури оцінки відповідності»

Кафедра «Оцінки відповідності, стандартизації та управління якістю» Інституту підготовки фахівців у сфері управління якістю, стандартизації, оцінки відповідності та метрології ДП «УкрНДНЦ», зважаючи на необхідність підвищення кваліфікації фахівців органів з сертифікації продукції, провела 20 червня 2007 року науковий семінар на тему:

«Технічні регламенти та процедури оцінки відповідності»

Під час роботи семінару були розглянуті наступні питання:

— Міжнародне співробітництво України та стратегічне планування в галузі оцінки відповідності.

— Досвід впровадження технічних регламентів в ЄС.

— Вимоги до технічних регламентів.

— Уповноваження на проведення оцінки відповідності.

04.07.2007 р. УАС - Новини

ДП «УкрНДНЦ» — науковий партнер EOQ!

ImageЗ 19 по 25 травня 2007 року делегація Держспоживстандарту України у складі генерального директора ДП «УкрНДНЦ» Цициліано Олексія Деонисовича, заступника генерального директора ДП «Дніпростандартметрологія» Маматова Валерія Петровича, заступника директора ІУЯ ДП «УкрНДНЦ» Заклецького Анатолія Володимировича взяла участь у роботі 109-ї Генеральної асамблеї EOQ та 51-го конгресу EOQ.

У ході роботи цих наукових зібрань, в яких, до речі, взяли участь біля 500 провідних фахівців з якості з усіх країн світу, включаючи США, Туреччину, Японію, Філіпіни, Індію, та практично з усіх країн Європи, ДП «УкрНДНЦ» було надано статус наукового партнера EOQ.

Крім того, відбулась плідна дискусія з приводу впровадження в Україні системи EVROS. Надзвичайно цікавою була робота в секції по обміну досвідом впровадження системи CAF в європейських країнах. Детальніше...

29.05.2007 р. УАС - Новини

Розроблено проекти нормативно-правових актів щодо встановлення процедур роботи технічного комітету стандартизації

Розроблено такі проекти нормативно-правових актів щодо встановлення процедур роботи технічного комітету стандартизації:


1. “Положення про технічний комітет стандартизації”. Завантажити >>

2. “Методичні рекомендації щодо підготовки Програми робіт із стандартизації технічного комітету стандартизації”. Завантажити >> 

3. “Методичні рекомендації щодо процедури роботи технічного комітету стандартизації”.  Завантажити >>

Зауваження та пропозиції до зазначених проектів нормативно-правових актів просимо надсилати в Держспоживстандарт України до 2 липня 2007 року.

Контактний телефон/факс: +38 (044) 528-5479; E-mail: Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

23.05.2007 р. УАС - Новини

V Всеукраїнський з’їзд якості

Якість як національна ідея України” – під таким гаслом у м.Києві 17-18 травня 2007 року проходив V Всеукраїнський з’їзд якості.

Організатори з’їзду: УАЯ, Держспоживстандарт України, УСПП, Держпідприємництва України, за сприяння Мінекономіки, Міністерства промислової політики, Міністерства транспорту і зв’язку, Федерації профспілок України, Національної академії наук України.

З`їзд якості за традицією проходить раз на два роки. 17 травня 2007 року, відкриваючи V Всеукраїнський з’їзд якості, міністр економіки України Анатолій Кінах відзначив вагомий вклад представників урядових структур, бізнес-кіл, науковців, освітян у рух щодо підвищення якості та конкурентоспроможності вітчизняної продукції. Міністр економіки наголосив: „5-й з’їзд якості має принципове значення. Адже в сучасному світі якість є вагомим чинником розвитку і може стати важелем відродження української промисловості й економіки, перетворить Україну в розвинену європейську державу з високим рівнем життя громадян”.  Детальніше...

21.05.2007 р. УАС - Новини

33-тє засідання науково-технічної комісії зі стандартизації, м. Баку, Азербайджанська Республіка

Image 3-го та 4-го травня 2007 р. у м. Баку, Азербайджанська Республіка, відбулось 33-тє засідання науково-технічної комісії зі стандартизації (НТКС) та 16-те засідання робочої групи з інформаційних технологій (РГ) Міждержавної Ради з стандартизації, метрології та сертифікації (МДР).

У засіданні НТКС та РГ прийняли участь члени НТКС, РГ та експерти з 7 країн-членів СНД, а саме: Азербайджанської республіки, Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Республіки Молдова, Російської Федерації, Республіки Узбекистан, України, відповідальний секретар та заступник відповідального секретаря Бюро стандартів МДР. Детальніше...

10.05.2007 р. УАС - Новини

Питання акредитації і взаємного визнання результатів оцінки відповідності

Перша міжнародна конференція EUROLAB – UKRAINE«Питання акредитації і взаємного визнання результатів оцінки відповідності» відбулася 26–27 квітня 2007 року на базі ДП“УкрНДНЦ”

Були присутні та виступили з доповідями:

– Заступник Голови Держспоживстандарту Ю.В. Жарков;

– Генеральний секретар «EUROLAB» Jean-Marc Aublant;

– Генеральний директор ДП «УкрНДНЦ» к.ф.-м.н. О.Д. Цициліано;

– Президент «EUROLAB – UKRAINE» А.В. Абрамов;

– Віце-президент «EUROLAB – UKRAINE» д.ф.-м.н. професор В.М. Новиков;

– Президент Асоціації Якості України П.Я. Калита;

– Президент «TURKLAB» Dr. Ömer Güzel.

На конференції було відмічено велику роботу Держспоживстандарту України щодо забезпечення простежуваності до національних еталонів.

Генеральний секретар «EUROLAB» Jean-Marc Aublant підкреслив, що для підписання національним органом акредитації України угоди про визнання з ЕА треба, щоб НААУ дійсно дотримувалася принципів незалежності і неупередженості. Детальніше...

27.04.2007 р. УАС - Новини
<< Початок < Попередня 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 Наступна > Кінець >>

Всього 1305 - 1312 з 1358
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Авторизація


Забули пароль? | Реєстрація
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  2 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:35 - 8.11.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2018
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907