На головну
На головну
Головна сторінка


Переваги взаємодії з Технічним комітетом стандартизації
Схема створення Технічного комітету стандартизації
Щодо переформатуванні недіючих ТК
Щодо ліквідації ТК, з урахуванням потреб заінтересованих сторін

► Прийняти участь у Технічному комітеті

УкрНДНЦ підвів підсумки за 2016 рік

«Реформа стандартизації не така помітна і часто проходить повз увагу... Але вона надзвичайно важлива з точки зору конкурентоздатності наших виробників, полегшення умов експорту продукції, зниження адміністративного тиску та витрат на виробництво продукції», — сказав перший заступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Максим Нефьодов, відкриваючи прес-конференцію, присвячену реформі стандартизації.

За 2016 рік національний орган стандартизації встиг закласти основу для реформи і досягти значних результатів як у затвердженні нових стандартів, так і у підвищенні власної ефективності і фінансової стабільності.Дмитро Сазонов зазначив, що у 2016 році відбулася повна трансформація підприємства. Серед основних здобутків такі:

— прийнято 1320 гармонізованих стандартів при плані 1000;

— отримано відзнаку Секретаріату ООН за прийняття 42 протимінних стандартів;

— створено 7 технічних комітетів стандартизації, у тому числі з продукції оборонного призначення;

— вихід на прибутковість;

— оптимізація штату;

— продаж стандартів через інтернет-магазин;

— проведення ребрендінгу.

«Однозначно, реформа стандартизації необхідна для полегшення та доступу нашому бізнесу не тільки на європейські ринки, а й спрощення умов ведення бізнесу в Україні. Так, якщо порівняти, то 3 роки назад рівень гармонізації нашої нормативної бази складав менше 30%, то на 1 січня 2017 року ми збільшили рівень використання стандартів, які ідентичні міжнародним та європейським, на рівні 60%. Звичайно, це підвищує рівень конкурентоспроможності наших товаровиробників», — зазначив директор департаменту технічного регулювання Леонід Віткін.

В 2017 році координацією технічного регулювання і стандартизації займатиметьсязаступник міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко.

Колектив Національного органу стандартизації висловлює слова вдячності Дмитру Сазонову за проведену роботу та команді Максима Нефьодова за підтримку в проведенні реформи стандартизації. Бажаємо Вам подальших успіхів в професійній діяльності.


Детальніше за посиланнями:


http://bit.ly/2jQuA0p

https://www.youtube.com/watch?v=RvnfdluKK6s

http://uacrisis.org/ua/52057-natsionalnij-organ-standartizatsiyi

Презентація Звіту про діяльність національного органу стандартизації за 2016 рік  >>

02.02.2017 р. УАС - Новини

Повідомлення про створення технічного комітету стандартизації «Продукція спеціального призначення»

Державний науково-дослідний інститут Міністерства внутрішніх справ України та інші зацікавлені сторони утворили оргкомітет для підготовки матеріалів щодо створення Технічного комітету стандартизації «Продукція спеціального призначення». 

Сфера діяльності — розроблення нормативних документів, що  відносяться до продукції спеціального призначення. Код об'єктів стандартизації згідно з ДК 004:2008:

—  01.040.95 Військова техніка (Словники термінів). У частині термінології стосовно стрілецької вогнепальної зброї.

—  13.310 Захист від злочинів. У частині вимог до пристроїв несмертельної дії та патронів до них, кийків гумових та пластикових, наручників, газових балончиків та механічних розпилювачів, а також випробувань на тривкість до обстрілу засобів інженерно-технічного укріплення та захисту об’єктів, включаючи панцерові конструкції, їх деталі та вузли і захисне скло.

—  13.340.20 Захисні засоби для голови. В частині вимог до спеціальних захисних протиударних шоломів та шоломів для захисту від куль для спеціальних підрозділів національної поліції.

—  13.340.40 Захисні засоби для рук. У частині вимог до спеціальних щитків для захисту рук для спеціальних підрозділів національної поліції.

—  13.340.50 Захисні засоби для ніг. У частині вимог до спеціальних щитків для захисту ніг для спеціальних підрозділів національної поліції.

—  13.340.99 Інші захисні засоби. В частині вимог до бронежилетів, захисних костюмів вибухотехніка (сапера) та щитів захисних.

—  65.145 Мисливство. В частині вимог до мисливської вогнепальної зброї та патронів до неї.

—  71.100.30  Вибухові речовини. Піротехніка та феєрверки.

—  95.020 Військова техніка. Військові питання. Озброєння. В частині вимог до холодної зброї, а також панцерового захисту спеціальних автомобілів та інших легкоброньованих рухомих об’єктів.

—  97.200.99 Інше устаткування для дозвілля. В частині вимог до конструктивно схожих зі зброєю виробів для розваг і відпочинку та зброї стрілецької вихолощеної

—  97.220.99 Інше спортивне устаткування, інвентар і споруди. В частині вимог до спортивної вогнепальної зброї, стартових пістолетів, пістолетів та револьверів під патрон Флобера та патронів до них, пневматичної зброї та куль до неї.

ТК планує розроблення, розгляд і погодження національних нормативних документів у сфері продукції спеціального призначення відповідно до європейських і міжнародних норм, а також участь у роботі споріднених міжнародних і національних організацій і формування позиції України щодо нормативних документів, які будуть розробляти зазначені організації.

ТК має намір співпрацювати з міжнародними технічними комітетами стандартизації CEN/TC 212; ISO/TC 83; ISO/TC 94.

Пропозиції зацікавлених сторін щодо участі у роботі ТК надсилати на електронну адресу Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.  або на адресу: пров. Є. Гуцала, 4А, м. Київ, 0101.

Контактна особа: відповідальний секретар ТК Подойніцин Валерій Михайлович, тел. +38 (044) 362-45-48.

Термін надання пропозицій — 20 календарних днів з дня оприлюднення інформації.

Повідомлення щодо оприлюднення проектів національних стандартів України

ДСТУ EN 62305-1 (EN 62305-1:2011, IDT) Блискавкозахист. Частина 1. Загальні положення.

ДСТУ EN 62305-3 (EN 62305-3:2011, IDT) Блискавкозахист. Частина 3. Фізичні руйнування будівель (споруд) та небезпека для життя.


Завантажити >>

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 41 - 48 з 1355
Новини
Національний фонд нормативних документів
Перелік чинних сертифікатів
Нотифікація
Наші видання
ДП «УкрНДНЦ» пропонує
Інформаційний дайджест з питань ССЯ
Запитуєте-відповідаємо
Наші партнери
Державні закупівлі
Магазин стандартів
Каталог нормативних документів
Останні надходження
Магазин нормативних документів
До уваги замовників
Ознаки офіційної копії
Бланк замовлення
Типовий договір купівлі-продажу електронних копій нормативних документів у сфері стандартизації
Національний банк термінів

Абетковий покажчик:
А Б В Г Ґ Д
Е Є Ж З И І
Ї Й К Л М Н
О П Р С Т У
Ф Х Ц Ч Ш Щ
Ю Я

Зараз на сайті:
  4 гостей
Останнє оновлення сайту:
   11:47 - 13.03.2017 р.

Яндекс.Метрика
ДП «УкрНДНЦ» © 2017
03115, м. Київ, вул. Святошинська, 2тел.: +38 (044) 452-3396; факс: +38 (044) 452-6907